Nowości

Kolorowe warzywa i owoce w tubce od Kubusia Baby

Środa, 16 sierpnia 2023
Smaczne, kolorowe i bez dodatku cukru! Takie są 3 nowe smaki musów owocowo-warzywnych od Kubusia Baby. Zielone: jabłko-zielony groszek-koper włoski-brokuł, pomarańczowe: jabłko-marchew-dynia i czerwone: jabłko-czarna porzeczka-burak. Trzy smaki pysznych musów bez dodatku cukru to smaczna przekąska i odkrywanie ulubionych smaków już od 5 i 6 miesiąca życia!
Marka Kubuś Baby wprowadza na rynek kolejne warianty musów dla niemowląt i małych dzieci. Tym razem do wyboru nowe kompozycje smakowe inspirowane kolorowymi warzywami i owocami. W najnowszej ofercie, która pojawiła się na sklepowych pólkach w lipcu, można znaleźć trzy musy:
  1. OWOCE + ZIELONE WARZYWA o smaku jabłka, zielonego groszku, kopru włoskiego i brokułu
  2. OWOCE + POMARAŃCZOWE WARZYWA o smaku jabłka, marchwi i dyni
  3. OWOCE + CZERWONE WARZYWA o smaku jabłka, czarnej porzeczki i buraka.
Wszystkie musy od Kubusia Baby spełniają normy żywności dla niemowląt i małych dzieci, nie zawierają dodanego cukru, a także zgodnie z przepisami prawa są bez dodatku konserwantów i barwników. Warzywno-owocowe przekąski dla najmłodszych, to idealny sposób na odkrywanie ulubionych smaków już od 5 miesiąca życia.  Poręczne opakowanie, pozwoli mieć smaczny mus zawsze pod ręką, zarówno w domu jak i w podróży.

Typ i wielkość opakowania jednostkowego: pouch 100g

KUBUS_BABBY_KOLOROWE_WARZYWA_KV.jpgŹródło: Maspextagi: Kubuś Baby , warzywa , owoce , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,