Nowości

Nowości od MAOAM

Poniedziałek, 29 maja 2023
MAOAM Kracher Apple Alarm to wyjątkowa edycja jednego z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych produktów. Bestseler MAOAM dostępny jest teraz w limitowanej odsłonie o smaku czerwonego i zielonego jabłka. Ten unikalny wśród gum rozpuszczalnych produkt, dostępny jest tylko w ofercie MAOAM. Nowy Kracher sprzedawany jest w przyciągającym uwagę opakowaniu, przez co wyróżnia się na półce sklepowej.

KracherApple140gPL.jpg
Sugerowana cena detaliczna: 5,99 PLNMAOAM Bloxx – top seler MAOAM dostępny jest teraz w nowej, unikalnej wersji o wyjątkowej kompozycji smaków. W wariancie Wild Red Berries znajdziemy słoneczną truskawkę, dziką wiśnię, żurawinę, jagodę oraz niebieską malinę. Maoam Bloxx ma wygodny format, doskonale sprzedaje się jako produkt impulsowy, zarówno w strefie przykasowej, jak i z półki, dlatego warto mieć go w swojej ofercie.

Maoam_Bloxx_Wild_Berries.jpg

Cena: 4,99**ceny półkowe są wyłączną decyzją sieci handlowychtagi: MAOAM , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,