Kampanie i Promocje

Gotując z makaronem Lubella Express 2 minuty pysznie na tym wyjdziesz!

Poniedziałek, 22 maja 2023
W nowej kampanii Lubella pokazuje, jak można mądrzej gospodarować domowym budżetem. Marka zwraca uwagę na kilka prostych sposobów związanych z gotowaniem posiłków, które pomogą w lepszym zarządzaniu wydatkami.
Celem kampanii jest pokazanie, że z makaronami Lubella można prosto, szybko i oszczędnie przygotować pyszne danie z łatwo dostępnych składników, bez konieczności długiego gotowania.

Gotując z Lubella Express pysznie tym wyjdziesz! Dlaczego? Bo nie musisz już długo czekać na obiad. Specjalnie dobrany kształt makaronu Express oraz jego cienka ścianka sprawiają, że makaron będzie gotowy już w 2 minuty. Wysoka jakość pszenicy sprawia, że makaron utrzymuje swoją sprężystość po ugotowaniu. Wystarczy dodać do niego to, co lubisz i obiad zrobiony! Tak szybko, tak łatwo i tak oszczędnie!

Spot będzie emitowany w telewizji. Kampania również będzie realizowana w kanale digital oraz social media z szerokim wsparciem influencerów, którzy będą pokazywać swoje pomysły na dania z makaronem Lubella Express 2 minuty. Dodatkowo działania będą obejmowały komunikację w aplikacjach Spotify, Pinterest oraz aplikacjach sprzedażowych.

Link do spotu: https://www.youtube.com/watch?v=Di2oum3MKF0  

Agencja reklamowa: Brainbox
Dom mediowy: Starcom



tagi: makaron Lubella Express 2 minuty , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,