Wiadomości

Mlekovita zorganizowała II edycję Ogólnopolskiego Forum Partnerów Biznesowych

Wtorek, 16 maja 2023
Za nami druga edycja Ogólnopolskiego Forum Partnerów Biznesowych. Podczas zorganizowanego przez Grupę Mlekovita 11 maja 2023 r. wydarzenia tematem przewodnim rozmów i wystąpień konferencyjnych było partnerstwo w biznesie.
Pierwsza edycja Ogólnopolskiego Forum Partnerów Biznesowych w lipcu 2022 r. odbyła się z okazji jubileuszu 30-lecia istnienia marki Mlekovita. Sukces ubiegłorocznego wydarzenia o charakterze konferencyjnym zainicjował jego cykliczność i w czwartek, 11 maja br. Grupa Mlekovita po raz kolejny spotkała się ze swoimi partnerami biznesowymi. W sercu polskiego przemysłu mleczarskiego licznie stawili się przedstawiciele firm współpracujących. – Trafny wybór partnera w biznesie to jeden z kluczowych kroków do osiągnięcia sukcesu. Biznes oparty na rozbudowanej sieci wiarygodnych kontrahentów pozwala uzyskać przewagę konkurencyjną na rynku, a relacje oparte na wzajemnym zaangażowaniu przynoszą obustronne wymierne korzyści – mówił Prezes Zarządu Grupy Mlekovita Dariusz Sapiński, otwierając II Ogólnopolskie Forum Partnerów Biznesowych. – Dlatego spotykamy się tu dzisiaj w gronie zaufanych partnerów. Dziękuję Państwu nie tylko za obecność na Drugim Ogólnopolskim Forum Partnerów Biznesowych, ale przede wszystkim za lata naszej owocnej współpracy – bo nikt z nas w pojedynkę nie jest tak dobry, jak my wszyscy razem.

Po oficjalnym rozpoczęciu II Ogólnopolskiego Forum Partnerów Biznesowych przemówieniem Prezesa Zarządu Grupy Mlekovita Dariusza Sapińskiego, wręczono pamiątkowe statuetki i dyplomy „Wzorowy Partner w Biznesie 2023” przyznane przez Prezesa osobom i firmom – strategicznym partnerom Mlekovity za długotrwałą i wzajemną wzorową współpracę. Wyróżniono również najlepsze oddziały Grupy Mlekovita – w Lubawie, Baranowie oraz Zakopanem za najlepszy wynik finansowy w 2022 roku oraz w Pilicy, Białej Podlaskiej oraz Tomaszowie Lubelskim za najlepszą dynamikę przychodów w 2022 roku.

Drugie Ogólnopolskie Forum Partnerów Biznesowych było nie tylko okazją do wyróżnień, ale przede wszystkim miejscem spotkania i rozmów przedstawicieli firm i organizacji związanych z branżą mleczarską, przedstawicieli firm współpracujących z Mlekovitą w dziedzinach: handlu, produkcji oraz procesów technologicznych, firm – partnerów biznesowych Mlekovity z rynku krajowego i zagranicznego oraz pracowników Grupy Mlekovita. Ponadto przedstawiciele świata biznesu mieli okazję zaprezentować swoją działalność i najciekawsze jej aspekty podczas prelekcji wygłoszonych przed szerokim gronem zgromadzonych. Uczestnicy mogli wysłuchać wystąpień przygotowanych przez Dyrektor Handlu Zagranicznego w Grupie Mlekovita Magdalenę  Szabłowską oraz firmy: PKO Bank Polski, STRABAG Sp. z o.o., Tetra Pak Sp. z o.o., FANUC Polska Sp. z o.o., SIG Combibloc Sp. z o.o., SEEN TECHNOLOGIE Sp. z o.o., ELOPAK S.A., GEA Process Engineering Sp. z o.o. wspólnie z GEA Westfalia Separator Polska Sp. z o.o., MARBO Sp. z o.o. oraz Diversey Polska Sp. z o.o. Podczas konferencji najczęściej powtarzającymi się tematami – bez względu na branżę – był zrównoważony rozwój i kwestie związane z ochroną środowiska, m.in. dotyczące śladu węglowego.

Tegoroczne Ogólnopolskie Forum Partnerów Biznesowych, podobnie jak jego pierwsza edycja, było wyjątkową okazją, by posłuchać i porozmawiać o rozwoju, trendach i wyzwaniach stojących nie tylko przed Mlekovitą i branżą spożywczą, ale przed każdą z branż skupionych wokół mleczarstwa, której przedstawiciele licznie przybyli na czwartkowe wydarzenie.Źródło: Mlekovita
Fot: mat. prasowe


tagi: Mlekovita , Ogólnopolskie Forum Partnerów Biznesowych , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,