Kampanie i Promocje

Piotr Fronczewski i Marcin Dorociński w mini serialu „Jesteśmy na TY”

Środa, 29 marca 2023
Duet polskich aktorów w serii krótkich filmów w reżyserii Tadeusza Śliwy. Projekt jest nową odsłoną platformy komunikacyjnej marki Tyskie – „Jesteśmy na TY”.
 – Właśnie spełniło się jedno z moich zawodowych marzeń. Możliwość współpracy z Piotrem przy tak ciekawym projekcie, to nie tylko szalona przygoda, ale też duże wyróżnienie – wyznaje Marcin Dorociński.

W mini serialu z udziałem Piotra Fronczewskiego i Marcina Dorocińskiego  widzimy relację opartą na wzajemnym poznawaniu gustów filmowych i muzycznych, preferencji dotyczących podróżowania i aktywności fizycznej. Rozmowy Piotra i Marcina w autentyczny sposób obrazują ponadczasową esencję marki. Znamienna jest również minimalistyczna scenografia.

–  Szalenie cieszy mnie spotkanie z Marcinem przy tak miłej okazji. Uchylę rąbka tajemnicy, że to, co jest do oglądania, to bardziej życie niż film. My naprawdę „Jesteśmy na TY” – mówi Piotr Fronczewski.

Cykl 30 i 15-sekundowych filmów „Jesteśmy na TY” jest dostępny w telewizji, w kanałach digital oraz w social media.

Pierwsze odcinki: Jesteśmy na TY

Przechwytywanie_2.JPG

Mini serial został wyreżyserowany przez Tadeusza Śliwę – reżysera i współscenarzystę filmów „(Nie)znajomi”, „Ucho prezesa, „Gang Zielonej rękawiczki” (Netflix) i wielu teledysków oraz filmów reklamowych. Autorem zdjęć jest Michał Englert – operator filmowy i scenarzysta filmów tj. „33 sceny z życia”, „Maria Skłodowska-Curie” czy „Teściowie”. Za produkcję odpowiada Kuba Ranik i zespół MOON films, postprodukcję – Platige Image, udźwiękowienie – Juice. Fotosy stworzyła Zuza Krajewska – fotografka od lat związana ze światem sztuki, reklamy i mody.

Za działania 360° związane z kampanią odpowiada wiodąca agencja marki: Huta 19 im. Joachima Fersengelda. Zakupem mediów zajął się dom mediowy Zenith.tagi: Piotr Fronczewski , Marcin Dorociński , serialu , Jesteśmy na TY , ,