Z rynku FMCG

Kalendarz Hochland Polska 2024. Konkurs fotograficzny już trwa!

Wtorek, 21 marca 2023
Już po raz 17. Hochland Polska zaprasza swoich Pracowników, a w tej edycji także Dostawców Mleka, do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym. Nowy kalendarz firmowy Hochland będzie zbiorem 12-stu prac przedstawiających dobre praktyki, które wspierają ochronę naszej planety – po jednym przykładzie na każdy kolejny miesiąc 2024 roku. Zgłoszenia przyjmowane są do ostatniego dnia czerwca, a profesjonalna Komisja Konkursowa ogłosi wyniki najpóźniej pod koniec lipca.
Zrównoważony Rozwój to jeden z głównych filarów strategii Hochland. Dlatego to właśnie ta tematyka zostanie pokazana w firmowym kalendarzu Hochland Polska na rok 2024, który powstanie na podstawie prac nadesłanych przez Pracowników Hochland Polska oraz związanych z marką Dostawców Mleka. Tegoroczne hasło konkursowe brzmi: „Co dobrego robimy w Hochland dla naszej planety”, a zadaniem uczestników jest sfotografowanie swojej dobrej praktyki i opisanie w kilku słowach jak wpływa ona na dobro planety.

Zachęcając naszych Pracowników i Dostawców Mleka do wspólnej zabawy podkreślamy, że aby wziąć udział w konkursie najlepiej być propagatorem zrównoważonego rozwoju i przy okazji robić dobre zdjęcia – mówi Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska. I dodaje: Liczymy na kreatywne pomysły i fotografie, które do końca czerwca należy przesłać do naszego biura w Poznaniu. Mamy nadzieję, że temat stanie się prawdziwą inspiracją do powstania niesamowitych prac, a Komisja Konkursowa, jak co roku, nie będzie miała łatwego wyboru przy wyłanianiu laureatów!

Zdj__cia_do_kalendarza_Hochland.jpg


Źródło: Hochlandtagi: Kalendarz Hochland Polska , konkurs fotograficzny , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,