Nowości

Nestea wprowadza nowe smaki

Poniedziałek, 27 lutego 2023
Marka będąca wiceliderem w kategorii ice tea poszerza swoją ofertę o dwa nowe warianty. Zaskakujące połączenie wanilii z gruszką oraz limonki z miętą to gwarancja orzeźwienia, które jest na wyciągnięcie ręki!
Nowe smaki bazują na klasycznej czarnej herbacie, soczystych owocach i wyjątkowych dodatkach. Wariant gruszkowo-waniliowy łączy w sobie delikatną słodycz owoców i aromatyczny smak wanilii. To duet, jakiego jeszcze nie było! Druga nowość, czyli smak limonki z dodatkiem mięty przywołuje skojarzenia z egzotycznymi kierunkami i zapewnia orzeźwienie.

Tak jak wszystkie produkty Nestea, obecne nowości to produkty niskokaloryczne i zawierające soki owocowe. Dostępne są w pojemnościach 0,5 l oraz 1,5 l. Do sprzedaży trafią od połowy lutego jako stała oferta marki. Informacje o nowościach będą pojawiać się w social mediach (YT, Facebook, Instagram).

Cena sugerowana na półce: standardowa
Typ i wielkość opakowania jednostkowego: PET 0,5 l i 1,5 l
Typ i wielkość opakowania zbiorczego: zgrzewka: 0,5 x 12 sztuk i 1,5 x 6 sztuktagi: Nestea , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,