Kampanie i Promocje

Startuje ogólnopolska kampania Serów z Goliszewa

Poniedziałek, 06 lutego 2023
Z początkiem lutego startuje ogólnopolska kampania Serów z Goliszewa. Za epicką strategię komunikacji odpowiadają Przestrzeń i Rozgłos. Przestrzeń jest agencją realizującą działania kreatywne, a Rozgłos odpowiada za planowanie i zakup mediów. Kompleksową produkcję kampanii przeprowadził Spokój.
– Praca z Przestrzenią i Rozgłosem to czysta przyjemność. Już na pierwszym etapie, kiedy w odpowiedzi na brief dostaliśmy śmiałą, zaskakującą propozycję kreacji, wiedzieliśmy, że to będzie kampania, która zdecydowanie wyróżni się na tle innych i zapadnie w pamięć odbiorcom. Mocnymi stronami kampanii są również zrealizowane na najwyższym poziomie produkcja materiałów video, sesja zdjęciowa, precyzyjnie zaplanowane kanały przekazu, które wygenerują imponujące zasięgi – mówi Joanna Kołodyńska, dyrektor marketingu Polmlek.
 
Bohaterem i narratorem kampanii został jeden z najwybitniejszych Polaków w historii. Noblista Władysław Stanisław Reymont nie tylko nadał imiona epickim serom, ale też twórczo opisał ich możliwości i zalety. Z wyjątkowym talentem ubrał w słowa kuchenne przygody Boryny, Jagny i Antka oraz ich serowych przyjaciół. Lekkość pióra pozwoliła zamienić prozę marketingu w fascynującą opowieść, która, mamy nadzieję, zapisze się złotymi zgłoskami w historii reklamy. Kampanię zobaczyć będzie można w telewizji – w stacjach ogólnopolskich i tematycznych, serwisach online, mediach społecznościowych, outdoorze i prasie.

– Jest to przykład projektu, jaki najbardziej lubimy – już od briefu pracowaliśmy w silnej grupie z zespołem strategii i kreacji Przestrzeni – mówi Paulina Złotnicka, dyrektor strategii mediów i jedna z założycielek Rozgłosu. – Pozwoliło nam na to wypracowanie efektywnego i spójnego planu, który przekonał klienta i mamy nadzieję, teraz przekona konsumentów do epickich Serów z Goliszewa.

Działania z pełnym zakresie startują już 6 lutego. Spot do obejrzenia tutaj.
     
Sery_z_Goliszewa_KV.jpg
Źródło: Rozgłostagi: kampania , Sery z Goliszewa , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,