Z rynku FMCG

Biedronka nagradza pracowników dodatkową nagrodą w postaci voucherów

Wtorek, 06 grudnia 2022
Prawie 70 tys. pracowników sieci Biedronka w sklepach, centrach dystrybucyjnych oraz biurach otrzyma od 6 grudnia br. specjalne rabaty w wysokości do 1000 zł w formie voucherów do wykorzystania w sklepach sieci. Vouchery otrzymają również załogi sklepów agencyjnych oraz wybrani współpracownicy, w tym m.in. pracownicy agencji ochrony. To uznanie ich nadzwyczajnego wysiłku w tym wymagającym roku. Biedronka przeznaczyła na ten cel około 70 milionów złotych.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia sieć Biedronka, doceniając starania pracowników, postanowiła nagrodzić ich dodatkową nagrodą w postaci voucherów opiewających na kwotę do tysiąca złotych. To uznanie wyjątkowego wysiłku i zaangażowania pracowników, które przełożyło się na dobry wynik firmy.

Mijający rok był dla nas wszystkich bardzo trudny, jako firma mamy wiele powodów do dumy, podjęliśmy także mądre decyzje w związku z trwającym kryzysem gospodarczym. Te wszystkie osiągnięcia nie byłyby możliwe bez zespołu Biedronki, który każdego dnia dokładał wszelkich starań. W uznaniu wyjątkowego wysiłku zarząd zdecydował o przyznaniu voucherów w ramach uznania profesjonalizmu i osiągniętych wyników - Luis Araujo, dyrektor generalny sieci Biedronka.

Pracownicy na stanowiskach niemenedżerskich i wybrani współpracownicy otrzymają od 6 grudnia br.  specjalne vouchery do wykorzystania na zakupy w sklepach sieci Biedronka. Vouchery mogą być wykorzystane do końca stycznia 2023 r.  

Kwota świątecznych rabatów w postaci voucherów wyniesie około 70 mln zł, które Biedronka finansuje ze środków własnych. Wcześniej pracownicy sieci otrzymali zasilenie finansowe w postaci e-kodów oraz paczki świąteczne. Tym samym z okazji świąt sieć Biedronka przeznaczyła łącznie 150 mln zł na rzecz swoich pracowników.

Dodatkowo, we wrześniu br. ponad 55 tys. pracowników sieci Biedronka otrzymało Dodatkową Nagrodę Specjalną w wysokości 1500 zł brutto za zaangażowanie w osiągnięcie zakładanego wyniku za pierwsze osiem miesięcy 2022 roku.Źródło: Biedronka
Fot: Biedronka


tagi: Biedronka , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,