Z rynku FMCG

POLOmarket otwiera ponownie sklep w Choczewie

Środa, 30 listopada 2022
Największa polska sieć supermarketów POLOmarket obecna na rynku od 25 lat, otworzyła po gruntownej modernizacji swój supermarket w Choczewie. Klienci sieć, która osiągnęła już obrót w wysokości blisko 2,9 mld złotych w ciągu ostatnich 12 miesięcy, mogą ponownie realizować zakupy w komfortowych warunkach.
POLOmarket realizował inwestycję według najnowszego konceptu i zgodnie z najwyższymi standardami w trosce o komfort Klientów. W zakresie asortymentu sieć niezmiennie stawia na sprzedaż produktów świeżych oraz ultraświeżych, także od polskich oraz lokalnych dostawców. Nowością dla Klientów supermarketu przy ul. Puckiej 24 jest poszerzenie oferty artykułów ultra fresh o pakowane niemrożone mięso, a w przyszłości również pakowane świeże, niemrożone ryby. Gościem specjalnym w dniu otwarcia był ambasador marki – Rudi Schuberth.

Sieć POLOmarket nie zwalnia tempa i regularnie otwiera nowe oraz modernizuje już funkcjonujące supermarkety w kolejnych miejscowościach w całej Polsce, poszukując jednocześnie nowych lokalizacji.


Źródło: POLOmarket

tagi: POLOmarket , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,