Z rynku FMCG

Złoty Medal dla Złotego Ementalera

Poniedziałek, 28 listopada 2022
Złoty Ementaler, kultowy produkt tyskiego producenta serków topionych, otrzymał Złoty Medal w największym konkursie branży mleczarskiej Lider Forum 2022 w kategorii Tradycyjny Wizerunek.
Przyznana nagroda jest dla nas potwierdzeniem doskonałej jakości naszego wyrobu i dowodem na jego nieustającą i niesłabnącą od ponad 60-ciu lat popularność, nie tylko wśród konsumentów, ale także kupców i kierowników sklepów, którzy jak co roku, zasiedli na miejscu jury konkursu – mówi Aneta Będkowska Marketing Manager w Sertop. – Dumni jesteśmy także z III-ciego miejsca na podium, które w kategorii Sery Topione wywalczyły plasterki 130 g Tost. Zdajemy sobie sprawę iż to właśnie dzięki naszym klientom, miłośnikom naszych serków, produkty te są chętnie umieszczane na sklepowych półkach, kupowane i wykorzystywane w codziennej kuchni. I z tego miejsca chcielibyśmy podziękować wszystkim tym, którzy oddali na nas swoje głosy w konkursie. Dziękujemy Wam serdecznie za wszystkie wspólne działania i promocję naszej polskiej marki.


Źródło: Sertoptagi: Sertop , Złoty Medal , Złoty Ementaler , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,