Kampanie i Promocje

Rusza nowa kampania wizerunkowa Grupy OLEWNIK

Piątek, 18 listopada 2022
Już jutro rusza ogólnopolska, telewizyjna kampania reklamowa przygotowana przez Grupę OLEWNIK - „Idzie Nowe. Krakowska jak się patrzy!” W ramach akcji promowane będą najwyższa jakość i niedościgniony smak Suchej Krakowskiej z Szynki oraz przywiązanie producenta do tradycji. Wykorzystując dwuznaczność słów i sytuacji OLEWNIK w zabawny sposób wprowadza nas w swój świat czerpiący z tradycji w nowoczesnym stylu. Spoty w kilku wersjach emitowane będą w telewizjach TVN, TVP i Polsat w listopadzie oraz grudniu. To kolejna odsłona działań prezentujących nową strategię Grupy OLEWNIK, która czerpiąc z wieloletniego doświadczenia, tworzy najlepsze na rynku produkty.
OLEWNIK to wiodący i uznany przez konsumentów polski producent najwyższej jakości wędlin i mięsa. Firma korzysta z wieloletniego doświadczenia, a jednocześnie uważnie obserwuje najnowsze trendy i odpowiada na potrzeby klientów. Stąd wprowadzenie do oferty przekąsek na bazie roślin oraz doskonalenie najbardziej rozpoznawalnych produktów, jak Sucha Krakowska z Szynki, poprzez eksplorowanie możliwości smaków i propozycji pakowania. Opakowanie gwiazdy kampanii Suchej Krakowskiej z Szynki zyskało niedawno nową, atrakcyjną szatę graficzną. Nowe opakowanie zwraca uwagę konsumentów, w przystępny sposób prezentuje najważniejsze informacje o produkcie a zarazem jest wygodne w użyciu. Spoty, które już od soboty będzie można zobaczyć w największych stacjach telewizyjnych w Polsce, w zabawny sposób prezentują najistotniejsze przewagi Suchej Krakowskiej z Szynki OLEWNIK: niedościgniony smak uzyskany między innymi długim procesem suszenia trwającym minimum 100 godzin, wysoka zawartość mięsa (143 g mięsa na 100 g produktu) oraz odpowiednio zbilansowana zawartość, czyli 30 plasterków w wygodnym opakowaniu.
 
- Wierzymy, że niezależnie od tego kim jest nasz klient, jakie ma upodobania, gdzie mieszka i co lubi robić, to nigdy się nie nudzi, czerpie z życia to co najlepsze i dlatego wybiera najwyższej jakości na rynku produkty OLEWNIK. W ramach nowej kampanii chcemy pokazać, że nasza oferta jest niepowtarzalna, bo jej bazą jest doświadczenie, przy uwzględnieniu najnowszych trendów i potrzeb konsumentów tworzymy smak nie do podrobienia. W Grupie OLEWNIK niezmiennie podkreślamy, że „Jedzenie ma znaczenie” i za to hasło bierzemy pełną odpowiedzialność. Bazując na ponad 30 letnim doświadczeniu łączymy tradycję i jakość z nowoczesnością i wygodą – mówi Agnieszka Stańczyk Category Manager Grupy OLEWNIK.
 
Grupa OLEWNIK w ostatnim czasie prowadzi intensywne działania w ramach nowej strategii firmy. Grupa zmienia się oraz inwestuje w usprawnianie produkcji. Zarząd podkreśla przywiązanie do ponad 30-letniej tradycji, ale z odwagą odpowiada na zmieniające się potrzeby konsumentów, czego dowodem jest wprowadzenie do oferty produktów zdobywających prestiżowe nagrody np. złotą innowację. Firma stawia na zrównoważony rozwój, który przejawia się w działaniach organizacji, wprowadza liczne innowacje produktowe, starannie selekcjonuje składniki i używa tylko niezbędnych surowców, dbając o najwyższą jakość oraz wygodę konsumentów.
 
Sucha Krakowska z Szynki to rynkowy przebój, który dzięki oryginalnej recepturze i przywiązaniu do jakości, zdobywa pierwsze miejsce w ocenie konsumentów. Spoty promujące hit OLEWNIK od soboty będzie można zobaczyć na antenach stacji TVN, Polsat oraz TVP a także w Internecie. Za kreację i wyprodukowanie filmów reklamowych oraz media plan odpowiada Agencja Dentsu-x, zakup mediów i kreację online prowadzi Huta19, obsługę media relations zapewnia Agencja Prepare.

OLEWNIK oferuje najwyższej jakości produkty dla osób, które uwielbiają̨ pyszne jedzenie: sprawdzone smaki i nowe, zaskakujące połączenia. To marka, która tworzy produkty mięsne, roślinne i hybrydowe, podążając za obecnymi potrzebami Polaków. OLEWNIK celebruje tradycyjne i nowoczesne smaki dzięki swojemu nieustannemu rozwojowi jest innowatorem w obszarze prowadzonej działalności.Źródło: OLEWNIKtagi: Grupa OLEWNIK , kampania wizerunkowa , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,