Drogeria

Drogeria Hebe otworzyła kolejny punkt handlowy

Poniedziałek, 14 listopada 2022
Centrum Handlowe Auchan Komorniki poszerzyło swoją ofertę w segmencie zdrowie i uroda. 10 listopada do grona najemców obiektu dołączyła marka Hebe, która zajęła przestronny lokal o powierzchni 277 mkw. Za współpracę z najemcami wielkopolskiego Centrum Handlowego Auchan odpowiada zespół Nhood Polska.
Centrum Handlowe Auchan Komorniki tworzy blisko 50 salonów z modą i obuwiem, a także punkty usługowe oraz restauracje. Różnorodna oferta, dzięki której klienci mogą podczas jednej wizyty zrobić zakupy dla całej rodziny sprawia, że centrum handlowe jest popularnym miejscem zakupów wśród klientów z Poznania i okolic.

Od 10 listopada klienci Centrum Handlowego Auchan Komorniki mogą korzystać z oferty Hebe. Nowy najemca zajął przestronny lokal o powierzchni 277 mkw. Kupujący najdą tam bogaty asortyment kosmetyków, zapachów i produktów do pielęgnacji.

Hebe to nowoczesne drogerie, w których klienci znajdują starannie wyselekcjonowany, zróżnicowany asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność w atrakcyjnych cenach. Są wśród nich kosmetyki do makijażu i pielęgnacji, dermokosmetyki, akcesoria kosmetyczne, produkty naturalne i koreańskie, a także bogaty wybór zapachów dla kobiet i mężczyzn.

– Cieszymy się, że marka Hebe zdecydowała się na otwarcie drogerii w naszym centrum handlowym. Dzięki temu znacząco wzbogacimy nasza ofertę w kategorii uroda. Jestem przekonana, że drogeria będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem klientów, którzy zrobią w niej codzienne zakupy dla całej rodziny i znajdą inspiracje do świątecznych prezentów – mówi Karina Slawik-Koźlik, Property Manager w Centrum Handlowym Auchan Komorniki.

Hebe otwarte w Centrum Handlowym Auchan Komorniki jest dziewiątą lokalizacją tej marki w centrach i galeriach handlowych zarządzanych przez Nhood Polska. Z oferty Hebe mogą także korzystać klienci Centrum Handlowego Auchan Bielany na Dolnym Śląsku, Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan na Pomorzu, Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz, Centrum Handlowego Auchan Gliwice, Centrum Handlowego Auchan Swadzim, Centrum Handlowego Auchan Wałbrzych, Centrum Handlowego Auchan Mikołów oraz podwarszawskiej Galerii Łomianki.Źródło: Auchan
Fot: mat. prasowe


tagi: Drogeria Hebe , obiekt handlowy , drogeria , sprzedaż , handel , konsument , rynek FMCG ,