Wiadomości

"Zrównoważone innowacje w nowoczesnym biznesie" - Fotorelacja z konferencji

Poniedziałek, 07 listopada 2022
Jak kształtują się innowacje w branży FMCG, retailu, logistyce, sektorze opakowań oraz marketingu? To główne zagadnienia, które poddano pod rewizję podczas tegorocznej konferencji "Zrównoważone innowacje w nowoczesnym biznesie". Wydarzenie odbyło się 25 października w Warszawie w ramach Innovation Day 2022.
Za nami konferencja "Zrównoważone innowacje w nowoczesnym biznesie"

To wyjątkowe wydarzenie skupiło w jednym miejscu wybitnych ekspertów oraz praktyków, którzy w trakcie pięciu paneli dyskusyjnych omawiali najważniejsze zagadnienia rynkowe.

Było bardzo merytorycznie i inspirująco. Eksperci debatowali o innowacyjnych markach, nowoczesnych organizacjach, zrównoważonych opakowaniach i kanałach dystrybucji, a także marketingu i komunikacji z konsumentem.

Pomiędzy panelami prezentowane były także wykłady, podczas których prelegenci zaprezentowali najświeższe dane i analizy. Zarówno dyskusje, jak i prezentacje poświęcone były w całości tematowi dnia – innowacyjności.

Fotorelacja z konferencji

Zachęcamy do zapoznania się z fotorelacją z tej części wydarzenia. Dodatkowo, już niedługo na kanale SpożywczaTV oraz portalu wiadomoscispozywcze.pl pojawią się materiały z konferencji. Treści zawarte w publikacjach odpowiedzą na pytanie jak kształtują się innowacje w branży FMCG, retailu, logistyce oraz w sektorze opakowań.


tagi: konferencja , Zrównoważone innowacje w nowoczesnym biznesie , branża FMCG , retail , logistyka , sprzedaż , handel , przemysł spożywczy ,