Konkursy i loterie

Żubrówka czarna filtruje z natury

Piątek, 04 listopada 2022
Projekt artystyczny Czarna Polana pod mecenatem Żubrówki Czarnej doczekał się kolejnej, czwartej odsłony. Wyjątkowy utwór z udziałem Pauliny Przybysz i Baascha powstał z połączenia najczystszych dźwięków Puszczy Białowieskiej i nowoczesnych technologii, tworząc majestatyczną symfonię odgłosów natury.
Nowa edycja Czarnej Polany to powrót do świata muzyki, do tego, co blisko natury i blisko artystycznej wrażliwości. Dwójka utalentowanych muzyków: Paulina Przybysz i Baasch przefiltrowała dźwięki Puszczy Białowieskiej i stworzyła utwór oparty na najczystszych skarbach przyrody.

Link do utworu: https://www.youtube.com/watch?v=kBFaJPt4hcM

Wykorzystanie innowacyjnej technologii pozwala nam być jeszcze bliżej natury i wsłuchać się w jej kojące odgłosy – możemy poczuć to, co w niej naprawdę drzemie i odkryć moc naturalnych dźwięków. Podobna idea towarzyszy przy powstawaniu Żubrówki Czarnej, która w procesie produkcji wydobywa z przyrody, to co w niej najlepsze. Swój łagodny smak zawdzięcza bogactwom pierwotnej natury. Poddawana jest ona procesowi filtracji węglem drzewnym, a woda z której powstaje, pochodzi z najczystszych źródeł Puszczy.

Magia puszczy w zasięgu Twojej ręki! Zgraj się z rytmem natury 

By wyłonić najsubtelniejsze dźwięki płynące z serca Puszczy Białowieskiej wykorzystano technikę field recordingu, czyli nagrań odgłosów natury w terenie. Połączone działanie kilku technologii – mikrofonów pojemnościowych, mikrofonów parabolicznych i urządzenia, które wychwytuje fale elektromagnetyczne roślin i przefiltrowuje je na dźwięki zaowocowało nowatorskim i oryginalnym singlem filtrowanym z natury.

„Po tej całej przygodzie każdy z nas wyjdzie trochę inny i trochę bardziej „podkręcona” jest nasza ciekawość, że tych dźwięków można słuchać nie tylko w plug-inach i instrumentach, które znamy, ale też w elementach krajobrazu.” - mówi Paulina Przybysz, współautorka singla.

Paulina Przybysz - Piosenkarka i autorka tekstów. Artystka nagradzana prestiżowymi nagrodami m.in. MTV Europe Music Awards. Karierę rozpoczęła z zespołem Sistars, a obecnie współtworzy zespół Rita Pax oraz pracuje pod swoim nazwiskiem. Paulina Przybysz wydała dotąd dwie solowe płyty – nagrodzoną Fryderykiem „Chodź tu” i nominowaną do Fryderyka „Odwilż”. Kolejny album artystki ukaże się wiosną 2023.

"Zazwyczaj szukam inspiracji w mieście i ludziach. Tym razem szukałem ich w przyrodzie, co było dla mnie zupełnie nowym doświadczeniem. Okazało się, że puszcza ma w sobie dużo pięknej muzyki". – dodaje Baasch, współautor piosenki.

Baash - Jeden z najoryginalniejszych producentów i twórców muzyki elektronicznej w Polsce. Laureat Fryderyka za płytę „Noc”. Nominowany do tej nagrody także za soundtrack do video spektaklu „Balladyna”. Współpracował z najważniejszymi artystami polskiej sceny, m.in. Smolik, Rysy, Kayah, Bokka, Catz 'n Dogz. Autor muzyki do filmów (m.in. „Płynące wieżowce”), spektakli teatralnych czy wystaw. Występował m.in. w Chinach, Niemczech, Rumunii, we Francji, na Islandii, Słowacji czy Węgrzech.

Singiel to niejedyne działanie w ramach Czarnej Polany. Akcji towarzyszy szereg aktywacji w sklepach oraz konkurs, prowadzony na landing page’u kampanii. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy dokonać zakupu Żubrówki Czarnej, zachować paragon i zarejestrować go na www.czarnapolana.pl. Do wygrania atrakcyjne nagrody. Konkurs trwa od 2.11.2022 – 13.12.2022. Koncepcję tegorocznego projektu „Czarna Polana” i plan komunikacji przygotowała agencja GoldSubmarine.

Więcej informacji nt. projektu można znaleźć na stronie www.czarnapolana.pl oraz na profilu marki na Facebook’u.


tagi: Żubrówka , wódka , alkohole , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,