Z rynku FMCG

Hochland Professional zaprasza na Kongres Szefów Kuchni i Restauratorów

Piątek, 07 października 2022
Już 12 października odbędzie się Kongres Szefów Kuchni i Restauratorów. Na tym największym spotkaniu edukacyjnym i biznesowym dla gastronomii w Polsce nie zabraknie pokazowego stoiska Hochland Professional. Zaprezentowane zostaną na nim sery twarogowe Cremette i Creamland oraz ich zastosowanie w Kuchniach Restauracyjnych i Hotelowych oraz Pastry &Bakery.
Kongres Szefów Kuchni i Restauratorów odbędzie się w halach EXPO XXI w Warszawie. Tegoroczna edycja w dużej mierze poświęcona będzie kuchni roślinnej oraz nowym trendom i zmieniającym się warunkom funkcjonowania gastronomii. Swoje stoisko, zaprojektowane w stylu kuchni pokazowej, będzie miał także Hochland Professional.

Hochland Professional – kreator trendów

Celem udziału marki w wydarzeniu jest inspirowanie Szefów Kuchni przez zaprezentowanie nowych form i smaków zgodnych z przewidywanymi trendami wśród profesjonalistów. Komunikacja skoncentrowana będzie wokół serów twarogowych Hochland Professional, Cremette i Creamland, i ich zastosowaniu w kuchniach serwujących dania w restauracjach, hotelach oraz lokalach typu Pastry&Bakery.

Hochland Professional reprezentować będą Mateusz Krzyszczak, Gosia Mateusiak, Nawojka Meijer oraz cukiernik – Mariusz Górecki, który będzie przygotowywał desery na bieżąco. Górecki to cukiernik młodego pokolenia, doskonale wyczuwający trendy. Swoje zdolności artystyczne łączy ze stale pogłębianą wiedzą o surowcach i sposobach ich komponowania. Na swoim koncie ma m. in. pierwsze miejsce podczas eliminacji do finału Chocolate Chef Competition Valrhona 2019, trzecie miejsce na Mistrzostwach Świata w Luksemburgu, gdzie wykonał eksponat z izomaltu oraz zwycięstwo w Lodziarskich Mistrzostwach Polski. Ekipa Food Service pokaże, jak stworzyć niepowtarzalny deser oraz jak bawić się składnikami w taki sposób, aby ta kategoria w menu była nietuzinkowa i zachwycała restauracyjnych gości.

W „pracowni” Hochland Professional będzie można spróbować m. in. klasycznego sernika New York z dekoracją z dysku czekoladowego, tarty z kremem chantilly Creamland i liofilizowaną porzeczką czy makaroników z ganachem Cremette i białą czekoladą. Na stoisku odbędzie się również degustacja lodów na bazie serów twarogowych Cremette i Creamland, która będzie zwieńczeniem deserów na talerzach. Na gości czekały będą m. in. lody serkowe z bazylią i orzeszkami pinii czy serkowe z ogórkiem i ginem.tagi: Hochland Professional , Kongres Szefów Kuchni i Restauratorów , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,