Kampanie i Promocje

Glenfiddich rozpoczyna kampanię „Where Next? Kreatorzy Zmian”

Piątek, 07 października 2022
Marka Glenfiddich nie boi się eksperymentować czy to ze smakami czy z podejściem do kreacji. Kampania zainicjowana została 6 października na spotkaniu prasowym, w którym redakcja Hurt&Detal oraz wiadomościspożywcze.pl miały okazję uczestniczyć - jest tego najlepszym dowodem.
„Whisky Glenfiddich jest najczęściej nagradzana na świecie jako whisky single malt" - podkreślił Oliwier Janiak prowadzący spotkanie. Bohaterami kampanii zostali Kreatorzy Zmian, czyli artyści, którzy swoją twórczością wyznaczają nowe trendy.

„Wybrani do kampani artyści zaimponowali nam tym jakie mają otwarte umysły, tym z jakim wigorem pokazują swoją wizje rzeczywistosci i jak tą rzeczywistość chcą kształtować. Ci artyści to są nieposkromieni indywidualności” - Agnieszka Jasnos, Brand manager odpowiedzialna za markę Glenfiddich. 

Podczas spotkania o współpracy z marką Glenfiddich, powstałej sztuce w ramach tej współpracy i podejściu do kreacji opowiedzieli Kratorzy Zmian: Olka Osadzińska, Wioletta Wiertel oraz Sebastian Szypuła, Daniel Rycharski, Jakub Adamiak, Bartek Śnieciński.

„Kampanię, którą w dzisiejszym dniu zaczynamy tutaj z państwem prowadzimy w Polsce de facto po raz drugi. W ubiegłym roku skupialiśmy się na rzeczywistości postpandemicznej. Ogrywaliśmy tematy sztuki, kulinariów, muzyki. Natomiast w tym roku będziemy koncentrować się na sztuce i kulturze w ujęciu zarówno ideologicznym jak i biznesowym. Walczymy z pewnymi stereotypami. Podpisujemy się pod stwierdzeniem, że za pracę artystyczną należy się wynagrodzenie” –Agnieszka Jasnos. 

Agnieszka Jasnos podkreśliła, że wspólnie sprawdzają "jak dalece przyszłość weszła już w naszą teraźniejszość i co może wydarzyć się kiedy dopuścimy nasze pasje, wizje i marzenia do głosu".

Jak dodała, kampanii przyświeca myśl, że sama marka również przekracza pewne granice. Wychodzi ze świata analogowego do świata cyfrowego metaversu co jest świetnym przykładem tego, że Glenfiddich chce wychodzić ze strefy komfortu i chce być pionierem, chce być wyjątkowy w swojej kategorii.

„Stajemy na jedynym słusznym poziomie dla marki lidera, na najwyższym poziomie i nie zapominamy o tym że bycie na szczycie to dopiero początek podróży” – Agnieszka Jasnos. 

W ramach kampanii powstała seria rozmów z artystami, które stopniowo będą pojawiały się na stronie internetowej kampanii od 7 października.
 tagi: Glenfiddich , Where Next? Kreatorzy Zmian , kampania , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,