Kampanie i Promocje

Lidl startuje z wielkimi wyprzedażami -50 i -80%

Czwartek, 04 sierpnia 2022
Lidl Polska obniża ceny – na przekór inflacji! Z tej okazji sieć przygotowała nie jedną, ale aż dwie wyprzedaże sezonowe. Pierwsza rozpocznie się w czwartek 4 sierpnia, druga będzie obowiązywała tylko w sobotę 6 sierpnia. Podczas obu akcji klienci kupią wybrane produkty odpowiednio o 50% i 80% taniej.
Wyprzedaż trwająca od czwartku 4 sierpnia obejmie m.in.: meble i akcesoria ogrodowe, grille, artykuły plażowe oraz kempingowe. Ich ceny spadną o połowę. Każdy, kto planuje wypoczynek na świeżym powietrzu, powinien znaleźć coś dla siebie – tym bardziej, że wakacje wciąż trwają i na pewno nadarzy się jeszcze okazja, aby skorzystać z przecenionych produktów.

Druga odsłona wyprzedaży rozpocznie się w sobotę 6 sierpnia i potrwa do końca dnia. Tym razem klienci będą mogli nabyć m.in.: t-shirty, krótkie spodenki (damskie, męskie i dziecięce) oraz sukienki – przy zakupie dwóch sztuk, druga będzie aż o 80% tańsza.

Słońca zapewne nie zabraknie do końca lata, dlatego 4 i 6 sierpnia tym bardziej warto wybrać się do sklepów Lidl Polska.tagi: Lidl Polska , wyprzedaże , promocje , sprzedaż , handel , konsument , rynek spożywczy , FMCG ,