Nowości

Kolejna nowość od Monster Energy dostępna na polskim rynku

Wtorek, 02 sierpnia 2022
Jednym z głównych wyróżników Monster Energy są innowacje. Marka stale wprowadza nowe smaki, a ponieważ Polska jest jednym z kluczowych rynków dla producenta, bardzo szybko trafiają one na półki lokalnych sklepów. Takim produktem jest przedstawiciel nowej linii smaków Monster Reserve White Pineapple. Napój jest już dostępny w marketach Dino. W kolejnych miesiącach pojawi się także w innych, znanych sieciach handlowych.
Monster Reserve to linia oryginalnych napojów Monster w nowych, wspaniałych smakach. Nowy Monster Reserve White Pineapple to połączenie takich składników jak żeńszeń, tauryna czy witaminy z grupy B z intensywnym, ale przyjemnym smakiem białego ananasa. To letnia propozycja z nutą egzotyki dla spragnionych orzeźwienia konsumentów, która idealnie sprawdzi się zarówno jako rozbudzający napój na rano, jak i dawka dodatkowej energii w ciągu dnia pracy czy podczas innych, codziennych obowiązków.

Nowy wariant wzbogaca szerokie portfolio produktów Monster Energy dostępnych w Polsce. Konsumenci mają dziś do wyboru główną linię z kultowym Original i wersją Zero Sugar oraz napojami stworzonymi we współpracy z gwiazdami motorsportów, m.in. Doctor czy LH44. Wsród oferowanych opcji dostępna jest także linia Juiced, napojów stworzonych na bazie soków owocowych oraz linia Ultra, która stale wzbogacana jest o warianty bez dodatku cukru. Monster w swojej polskiej ofercie proponuje także Super Fuel – napoje elektrolitowe z magnezem i witaminami z grupy B. Razem z nowym Monster Reserve White Pineapple w Polsce dostępnych będzie już 25 różnych wariantów Monster Energy.

Coca-Cola HBC, tak jak Monster Energy, doskonale rozumie potrzeby i oczekiwania konsumentów. Dlatego, zgodnie ze swoją strategią 24/7, proponuje szeroki wachlarz produktów i smaków, dając każdemu szansę na znalezienie idealnego napoju na każdą okazję i porę dnia. Nowy Monster Reserve White Pineapple to propozycja dla fanów klasycznego napoju Monstera poszukujących nowych, egzotycznych smaków.tagi: Monster Energy , Coca-Cola HBC , Monster Reserve White Pineapple , nowości , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument ,