Nowości

Psi Patrol w nowej akcji na płatkach Lubella

Poniedziałek, 01 sierpnia 2022
Ulubione postacie z dziecięcych bajek ponownie pojawiły się na opakowaniach płatków Lubella. Tym razem są to bohaterowie animacji “Psi Patrol”.
Urocze psiaki z “Psiego Patrolu” to kolejna nowość Lubelli dedykowana najmłodszym. Bohaterowie są widoczni na opakowaniach popularnej linii płatków czekoladowych: Choco Muszelek, Choco Kulek i Choco Piegołaków (w gramaturach 250g i 500g). Teraz każdy fan bohaterskich psiaków będzie mógł sięgnąć po płatki ze swoimi ulubionymi postaciami.

To nie koniec nowości od Lubelli. Marka przygotowała dla dzieci jeszcze jedną niespodziankę - wyjątkowe kształty płatków. Cinisy Gwiazdki to płatki w kształcie gwiazdek o smaku cynamonowym. Z kolei Choco Pieski to płatki o smaku czekoladowym w zupełnie nowym kształcie piesków (in-outy dostępne w gramaturach 200g i 400g). Lubella udowadnia, że śniadanie wcale nie musi być nudne!

Bohaterowie „Psiego Patrolu” goszczą również na makaronach Lubella.

Wprowadzeniu nowości towarzyszy dodatkowa komunikacja w przestrzeniach sklepowych.tagi: Psi Patrol , płatki , Lubella , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , przemysł spożywczy ,