Z rynku FMCG

Otwarcie pierwszego sklepu Lidl w sławnie

Środa, 29 czerwca 2022
Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o łatwy dostęp do produktów dla swoich klientów. Już w czwartek, 30 czerwca, Lidl otworzy swój pierwszy obiekt w Sławnie, przy ulicy Polanowskiej 16. Otwarcie nastąpi o godzinie 6:00.
Zawsze wysoka jakość i niska, lidlowa cena

W nowo otwartych sklepach klienci znajdą wysokiej jakości artykuły w atrakcyjnych, niskich cenach, wyprodukowane w sposób zrównoważony. Na sklepowych półkach nie zabraknie świeżych owoców i warzyw w ramach „Ryneczku Lidla” (w tym szerokiego wyboru produktów BIO), pieczywa bez konserwantów z „Piekarni w sercu Lidla”, a także chętnie wybieranych przez konsumentów marek, takich jak: „Pikok” – wędliny, „Pilos” – nabiał, szerokiego asortymentu produktów ze „Strefy Wege” oraz kosmetyków wegańskich marki „Cien Food For Skin”. W asortymencie sklepów znajdziemy także odzież oraz produkty przemysłowe w niskich cenach.

Lidl od lat współpracuje z polskimi producentami, proponując konsumentom wyroby pochodzące zarówno od branżowych liderów, jak i mniejszych, lokalnych dostawców. Zawsze, gdy istnieje możliwość współpracy z krajowym dostawcą, sieć stawia na polskie produkty.

Nowy sklep sieci Lidl Polska w Sławnie, przy ulicy Polanowskiej 16, ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą 1074 mkw. W obiekcie zatrudnionych zostanie 17 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 19:00. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z 56 miejsc parkingowych. W dniu otwarcia na klientów czekać będzie aromatyczna kawa parzona przez profesjonalnych baristów, popcorn i dmuchany zamek z kulkami, a także mnóstwo animacji dla najmłodszych- gry, zabawy i malowane buziek. 

„Każdy kolejny sklep Lidl to dla nas ogromny sukces. Cieszymy się, że możemy zaproponować mieszkańcom szeroką ofertę naszych produktów. Jednocześnie, by ułatwić planowanie codziennych zakupów rozwijamy aplikację Lidl Plus ułatwiającą zarządzanie domowym budżetem, oferującą liczne promocje i rabaty, dostęp do gazetek produktowych oraz wydłużoną możliwość zwrotów przy zakupie artykułów przemysłowych. Korzystając z aplikacji, klienci mają również możliwość dokonywania wygodnej płatności mobilnej za sprawą Lidl Pay” – podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communications and CSR, Lidl Polska.

W trosce o lepsze jutro – ekologiczne rozwiązania w sklepach Lidl.

W placówce wykorzystano ekologiczne rozwiązania m.in.:
  • system odzysku ciepła z lad chłodniczych, wspomagany przez gruntowe pompy ciepła,
  • energooszczędne oświetlenie LED wewnątrz budynku.

Powyższe rozwiązania mają za zadanie zwiększenie efektywności energetycznej obiektu, uczynienie placówki obiektem energooszczędnym, co w konsekwencji przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.


Lidl w Sławnie, przy ulicy Polanowskiej 16
Godziny otwarcia:
•    poniedziałek – sobota: 6:00– 22:00
•    niedziele handlowe: 9:00– 19:00
Liczba miejsc parkingowych: 56
Powierzchnia sali sprzedaży: 1074 mkw.tagi: Lidl Polska , Sławno , nowa placówka handlowa , rynek spożywczy , sprzedaż handel , konsument , FMCG ,