Technologia

Nowy wymiar systemu POS – Dotykačka 15,6”

Wtorek, 17 maja 2022
Debiutujący w ofercie Dotykački w Polsce tablet kasowy to nie tylko duży i czytelny ekran dotykowy, ale także ultraszybki procesor, rozbudowane możliwości komunikacyjne oraz duża liczba portów dla urządzeń i akcesoriów.
Nowa Dotykačka to responsywny ekran o przekątnej 15,6” i rozdzielczości full HD, za którym kryje się ultraszybki, czterordzeniowy procesor ARM, dysk flash o pojemności 16GB, moduły łączności Ethernet, Wi-Fi i Bluetooth oraz aż 5 portów USB, umożliwiających podłączenie wszystkich niezbędnych urządzeń i akcesoriów – bez potrzeby użycia dodatkowych hubów i przejściówek. Całość zamyka solidna obudowa o ponadczasowej i miłej dla oka stylistyce. Nowa Dotykačka jest dostarczana w komplecie ze stabilnym, metalowym stojakiem.

- Większy ekran dotykowy tabletu kasowego to wygodniejsza praca z systemem POS, więcej przydatnych informacji do wyświetlenia i sprawniejsza obsługa klientów – mówi Marcin Marciniuk, Product & Support Manager w Dotykačka. - Nowy tablet kasowy Dotykačka przypadnie do gustu zarówno debiutantom kupującym swoje pierwsze urządzenia kasowe, jak i przedsiębiorcom ze stażem, dysponującym już drukarką fiskalną lub terminalem płatniczym. Bez problemu podłączą do niego wszystkie niezbędne urządzenia i akcesoria, tworząc zestaw kasowy idealnie dopasowany do potrzeb swojego biznesu – dodaje Marcin Marciniuk.

Tablet Dotykačka 15,6” będzie wkrótce dostępny u autoryzowanych sprzedawców rozwiązań Dotykačka w referencyjnej cenie 1749 zł netto.

Przechwytywanie_5.JPG


Źródło: Dotykačka
Fot: mat. prasowe


tagi: system POS , Dotykačka , technologie , technika w handlu , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument ,