Konkursy i loterie

Wygraj i rozwijaj talenty swojego dziecka z Leibniz!

Poniedziałek, 16 maja 2022
Pod takim hasłem ruszyła ogólnopolska loteria herbatników Leibniz, z portfolio Bahlsen Polska. W puli 111 tys. zł w postaci nagród pieniężnych na rozwijanie talentów dzieci! Codziennie do wygrania 5 nagród po 200 zł, a w wielkim finale aż 50 000 zł. Promocja trwa od 16 maja do 10 lipca 2022 r.
Leibniz poprzez loterię wspiera rodziców w wychowaniu swoich dzieci. Przekazuje pieniądze na ich potrzeby, talenty, bez mówienia na co, bo każdy z rodziców wie, co jest najlepsze dla jego dziecka.
Rodzice dzięki gotówce mogą odkrywać drzemiący potencjał swoich dzieci i wspierać ich talenty.

Aby wziąć udział w loterii, wystarczy kupić dowolne opakowanie herbatników Leibniz i zachować paragon. Następnie zarejestrować paragon na stronie internetowej www.wygrajzleibniz.pl Informacja o codziennej wygranej, wyświetli się od razu po zarejestrowaniu paragonu. Losowanie nagrody głównej, w której biorą udział wszystkie paragony, odbędzie się  15 lipca 2022.

Loteria trwa od 16 maja 2022 r. do 10 lipca 2022 r.

Regulamin konkursu jest dostępny na stronie www.wygrajzleibniz.pl

Loteria wspiera nowy design marki. Na pierwszy plan wysuwają się najmocniejsze i najbardziej rozpoznawalne cechy marki, czyli  herbatniki oraz żółty kolor LEIBNIZ.

Dzięki nowym opakowaniom, marka chce budować większą świadomość i przyciągać uwagę konsumentów.

Leibniz_Loteria.jpgŹródło: LEIBNIZ
Fot: mat. rasowetagi: Leibniz , ogólnopolska loteria herbatników Leibniz , sprzedaż handel , konsument , FMCG , przemysł spożywczy ,