Handel

Marek Kondrat otworzył kolejny sklep w Warszawie

Poniedziałek, 06 grudnia 2021
W piątek, 3 grudnia odbyło się uroczyste otwarcie nowego sklepu Kondrat Wina Wybrane na ul. Muślinowej 1 w Warszawie. Pod szyldem Marka Kondrata istnieje już 11 specjalistycznych sklepów winiarskich na terenie całego kraju, w tym 3 w stolicy.
Sklepy winiarskie Kondrat Wina Wybrane oferują ponad 500 etykiet z osobistej selekcji Marka Kondrata. Sklep na Ursynowie, przy ul. Muślinowej 1 to już trzeci lokal w Warszawie należący do tej sieci.

- Wina z mojej selekcji to przede wszystkim uczciwa relacja jakości do ceny. Sklepy Kondrat Wina Wybrane usytułowane są w doskonałych lokalizacjach, mają przestronne i niezobowiązujące wnętrza, a świetnie przeszkolona obsługa pomoże dobrać wina najlepiej pasujące do gustu danego klienta. Mam nadzieję, że sklep na Muślinowej zyska Państwa przychylność. – zaprasza Marek Kondrat, właściciel sieci Kondrat Wina Wybrane.

Już 11 sklepów w całej Polsce

Sieć sklepów Kondrat Wina Wybrane to już 11 lokalizacji usytuowanych m.in. w Gdyni, Katowicach, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Bydgoszczy, Poznaniu i Przemyślu. Dodatkowo 3 z nich (Trójmiasto, Warszawa i Kraków) pełnią funkcję wine barów. Właścicielem pięciu sklepów jest firma Marka Kondrata, kolejne sześć działa na zasadzie franczyzy. Planowane są dalsze otwarcia.

- Nasi franczyzobiorcy są wspierani na każdym etapie powstawania i prowadzenia placówki. Partnerzy oprócz korzystania ze sprawdzonego konceptu opartego na dopracowanym wystroju i starannej selekcji win, podnoszą swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach winiarskich. – mówi Małgorzata Sułek, manager ds. rozwoju sieci franczyzowej.




tagi: Marek Kondrat , sklep , wino , alkohole , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , rynek spożywczy , Kondrat Wina Wybrane ,