Z rynku FMCG

Już jest kalendarz Hochland Polska na 2022 rok!

Poniedziałek, 29 listopada 2021
Już od 15 lat Hochland Polska przygotowuje specjalny kalendarz, którego myśl przewodnia związana jest z filozofią i strategią firmy. W ubiegłym roku tematem było zero waste, w tym 12 wyjątkowych zdjęć ilustruje ideę zrównoważonego rozwoju. Autorami zarówno pięknie wykonanych fotografii, jak i ciekawych opisów, są Pracownicy Hochland Polska.
"Pracownicy", "Wzrost", "Efektywność", "Digitalizacja" i "Zrównoważony Rozwój" – to pięć filarów strategii spółki Hochland, która chce rozwijać swój biznes w zgodzie z naturą i społeczeństwem. Ten ostatni filar to jednocześnie temat przewodni tegorocznego Kalendarza Hochland Polska na 2022 rok.

"Zrównoważony Rozwój z Hochland" to 12 autorskich interpretacji tej idei w postaci opisów i zdjęć, które zostały przypisane kolejnym miesiącom. Zorganizowane z tej okazji konkurs fotograficzny to doskonały pomysł na zaangażowanie wszystkich Pracowników firmy we wspólny projekt, którego celem jest edukacja w zakresie sensu dbania o środowisko naturalne i społeczne. To także sposób na przekonanie się, jak tę samą ideę rozumieją różni ludzie – jak ją interpretują i jakie mają pomysły na wcielenie jej w codziennie życie.
tagi: Hochland Polska , kalendarz , idea zrównoważonego rozwoju , sprzedaż , handel , konsument , FNCG , przemysł spożywczy ,