Nowości

OneDayMore przyprawia Święta o nowy, korzenny smak Musli „SPICE”

Środa, 24 listopada 2021
Do świątecznej oferty polskiego producenta zdrowej żywności dołączył kolejny produkt. Musli SPICE to aromatyczna nowość z bogactwem rozgrzewających smaków, przygotowana specjalnie na tę jedyną okazję w roku. Produkt jest dostępny w autoryzowanym e-sklepie marki i ma charakter sezonowy.
Musli SPICE to już trzecia, dedykowana okresowi Bożego Narodzenia, propozycja od OneDayMore, obok Granoli Świątecznej i Granoli Zimowej. Bazę nowej mieszanki śniadaniowej o wyjątkowo bogatym smaku stanowią granole (zbożowa z cynamonem oraz owsiana) oraz płatki owsiane. Uzupełnieniem są nadające słodyczy ciasteczka i gwiazdki z białej czekolady, a także migdały oraz suszone jabłka. Całość dopełnia kompozycja aromatycznych korzennych przypraw (cynamonu, kardamonu, goździków, imbiru i anyżu), przywołująca najmilsze świąteczne wspomnienia.

Wprowadzając nowy produkt, firma OneDayMore jeszcze mocniej zaznacza swoją pozycję na rynku produktów śniadaniowych. Musli SPICE z pewnością ucieszy konsumentów, którzy lubią otaczać się zapachami świąt i już teraz szukają sposobów na to, by wprawić się w magiczny, grudniowy nastrój. Na bazie nowej mieszanki można przygotować smakowity, sycący i szybki posiłek, który będzie pożywną ucztą pełną świątecznych, korzennych smaków.

Musli SPICE dostępne jest w 450-gramowej, wygodnej tubie ze świątecznymi akcentami. Opakowanie zawiera ok. 7,5 porcji produktu. Produkt można kupić w autoryzowanym sklepie marki na www.onedaymore.pl/sklep.tagi: OneDayMore , przyprawy , Musli SPICE , rynek spożywczy , sprzedaż handel , produkcja , FMCG , przemysł spożywczy ,