Konkursy i loterie

Sokołów dla fanów e-sportu.

Wtorek, 16 listopada 2021
Sokołów, który jako pierwsza firma z branży zaangażował się we wsparcie e-sportu, przygotował dla wszystkich pasjonatów gier komputerowych kolejne atrakcje i niespodzianki. Pierwszą z nich jest konkurs, którego uczestnicy będą mieli szansę zdobycia atrakcyjnych nagród – fotela gamingowego oraz profesjonalnych myszek gamingowych. Natomiast 15 listopada rozpoczął się Sokołów Cup, czyli nowy turniej CS:GO dla amatorów, z pulą nagród o wartości 5 000 zł.
Wszystkie informacje o tych i innych e-sportowych wydarzeniach, jak również o asortymencie sokołowskich przekąsek idealnych dla graczy, znaleźć można na nowej stronie firmy Sokołów - www.esport.sokolow.pl.

Rozwój e-sportu jest niezwykle dynamiczny, także w naszym kraju. Grono pasjonatów tej formy sportowych zmagań - zarówno profesjonalistów, jak i amatorów, wciąż się poszerza. Firma Sokołów, wychodząc naprzeciw tym najbardziej aktualnym trendom, już od kilku lat aktywnie angażuje się we wsparcie e-sportu. – E-sport to niewątpliwie prawdziwy fenomen naszych czasów – mówi Marcin Bałanda, Dyrektor ds. PR i Komunikacji w Sokołów S.A. – Doceniamy pasję, zaangażowanie i niezwykłe umiejętności fanów gier komputerowych. Chcemy im towarzyszyć w tej jakże ważnej dla nich formie rozrywki i spędzania wolnego czasu, tym bardziej że mamy dla wszystkich e-sportowych pasjonatów wiele ciekawych propozycji produktowych. Nasza firma była już m.in. partnerem Game Clash Masters, partnerem polskiej transmisji legendarnego turnieju IEM Katowice, jak również partnerem finałów ESL Mistrzostw Polski w CS:GO. Cieszymy się, że każda z tych inicjatyw spotkała się z niezwykle pozytywnym przyjęciem. Dlatego też nadszedł czas na nasze kolejne kroki w e-sportowym świecie.

Jeszcze więcej emocji

16 listopada rozpoczyna się konkurs, w którym można wygrać nagrody, które z całą pewnością ucieszą każdego fana e-sportu. Są nimi profesjonalny fotel gamingowy, myszki gamingowe renomowanej firmy Razer oraz zestawy przekąsek firmy Sokołów. Przed uczestnikami konkursu stoi jedno proste zadanie – wystarczy odpowiedzieć na pytanie: „Jak walczysz z głodem, podczas długich sesji gamingowych?”.

Turniej dla amatorów – Sokołów Cup

To dopiero początek nowych, e-sportowych emocji z firmą Sokołów. 15 listopada rozpoczął się turniej CS:GO Sokołów Cup, organizowany we współpracy z agencją beloud. Turniej będzie relacjonowany w mediach społecznościowych beloudGG, sekcji e-sportowej portalu Sportowe Fakty należącego do grupy Wirtualna Polska oraz na profilach zaangażowanych influencerów. Przebieg rozgrywek transmitowany będzie na kanale Twitch beloudGG. Dodatkowo, podczas transmisji finałów, prowadzone będą konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. – Organizacja turnieju w grze Counter-Strike: Global Offensive dla marki Sokołów to dla nas wielki zaszczyt. Cieszymy się, że to właśnie beloud zostało wybrane do zorganizowania turnieju Sokołów Cup, skierowanego do aspirujących graczy. Amatorskim zespołom brakuje miejsca do treningu, a my staramy się im je dostarczyć, aby mogli realizować swoją pasję, a kto wie, może w przyszłości zagościć na wielkich turniejach, takich jak chociażby IEM Katowice - mówi Jakub Szumielewicz, prezes beloud.

Nowa witryna internetowa

Sokołów uruchomił także nową stronę internetową www.esport.sokolow.pl. Witrynę wyróżnia nowoczesny, atrakcyjny design, nawiązujący do innowacyjnego świata rozgrywek komputerowych. Strona jest poświęcona wszystkim działaniom, jakie firma Sokołów prowadzi w obszarze e-sportu. Zawiera też najbardziej aktualne wiadomości o trwającym konkursie oraz turnieju Sokołów Cup. Znaleźć tu można ponadto informacje o asortymencie sokołowskich przekąsek, idealnych dla graczy – pożywnych, smacznych, doskonałych do „przegryzania” w trakcie gry lub kibicowania.  

Za stworzenie projektu strony odpowiada agencja Amooco z Wrocławia.tagi: Sokołów , e-sport , turniej Sokołów Cup , konkurs , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , przemysł spożywczy ,