Drogeria

Adriana Kalska oraz Mikołaj Roznerski zostali ambasadorami nowej linii zapachów dla Niej i dla Niego marki Miraculum

Środa, 13 października 2021
Adriana Kalska oraz Mikołaj Roznerski zostali ambasadorami nowej linii zapachów dla Niej i dla Niego marki Miraculum. Działania promujące nowe wody perfumowane ruszą jesienią i obejmować będą telewizję, prasę, Internet, a także miejsca sprzedaży.
Wyraź emocje, wyraź siebie… Miraculum przedstawia kolejny rozdział w historii swoich wyjątkowych zapachów wraz z premierą kolekcji dla Niej i dla Niego, która ucieleśnia zmysłową przyjemność, pozwalając celebrować indywidualność, pewność siebie oraz szczęśliwe chwile każdego dnia. Nowe linie będą dostępne wyłącznie w sieci Rossmann.

Wybór zapachu jest swoistym rytuałem, często szukamy tego, który podkreśli naszą osobowość, nasze prawdziwe ja. Tworząc nowe linie perfum sięgnęliśmy po nuty owocowe, kwiatowe, bardziej apetyczne. Użyliśmy akordów cytrusowych, morskich. Ten sezon w dużej mierze zdominowała mandarynka i różowy pieprz, które odnajdziemy w składach wielu damskich nowości. W męskich zaś dominują akordy mocniejsze z zaznaczonym charakterem i wyrazistością. - podkreśla Katarzyna Miodyńska – Dyrektor Marketingu Miraculum S.A.  

Należy jednak pamiętać, że trendy to tylko jeden z czynników, które mają wpływ na to, w jaki zapach w danym momencie naszego życia się ubierzemy. Dla nas, twórców przede wszystkim ważne jest, abyśmy w zapachu dobrze się czuli. – dodaje Dyrektor Marketingu.

Kompozycje zapachowe opracowano z dbałością o każdy szczegół, we współpracy z francuskimi kreatorami z miasta Grasse – światowej stolicy perfum. Elegancki szklany flakon, łączy wyjątkową prostotę z nieprzemijającą elegancją, ponadczasowość z nowoczesnością.

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski to aktorzy pełni pasji, autentyczni i odważni. Współpraca z takimi osobowościami jest dla nas kolejnym, ważnym krokiem w rozwoju firmy oraz w kluczowych działaniach promocyjnych. To będzie wyjątkowy projekt dla naszej marki. –  przekonuje Sławomir Ziemski – Członek Zarządu Miraculum S.A.

K O L E K C J A   D A M S K A

MAGIC OF DESIRE - intrygująca obietnica
Zmysłowa i niebywale kobieca kompozycja, która odzwierciedla naturę nowocześniej kobiety, jej zniewalającą siłę przyciągania, optymizm i energię. Zapach śmiało łączy dwa światy - niewinność z magią pożądania.

ILLUSION OF THE MOMENT - zapach chwili
Ucieleśnienie niezależnej, pewnej siebie kobiecości – świadomej swej zmysłowości, wiernej swoim ideałom. Dla kobiet, które mają odwagę żyć pełnią życia, w zgodzie ze sobą.

TRAP OF THE SENSES - symbol miłości
Stworzona dla kobiety niezależnej, ceniącej wolność, która przyciąga swoim seksapilem. Jej silna osobowość emanuje aurą nonszalancji i pewności siebie. Czysty i zaskakująco wyrafinowany zapach.

TEMPTING PROMISE esencja prawdziwej namiętności
Orzeźwiający, świeży zapach, pełen radości życia i zaraźliwego optymizmu. Przywołuje wspomnienie świeżej bryzy, otula ciepłymi promieniami słońca.

K O L E K C J A    M Ę S K A

ENIGMATIC
Intrygująca obietnica, pełna zmysłowych akcentów. Wyraża tajemnicę, wolność, męskość.
Dla mężczyzn obdarzonych niebanalną elegancją i odwagą.

IMPERIOUS
Charyzmatyczny. Inspirujący. Ambitny. Imperious oddaje istotę urodzonego przywódcy, który lubi smak sukcesu, w różnych obszarach życia.

PASSIONATE
Męska zmysłowość zamknięta w kompozycji o skórzanej bazie. Zapach pełen niuansów. Uwodzicielski, tajemniczy i pełen elegancji. Dla mężczyzn cechujących się inteligencją i odwagą, zawsze autentycznych.

ALLURING
Siła przyciągania, która ożywia zmysły, wywołując dreszcz niezapomnianych emocji. Dla energicznych, pewnych siebie mężczyzn, którzy przyciągają swoim magnetyzmem.

Adriana Kalska – polska aktorka teatralna oraz filmowa. Gra tytułową rolę w spektaklu Teatru 6. Piętro „Piękna Lucynda” w reżyserii Eugeniusza Korina oraz spektaklu „Kłamstwo” w reżyserii Wojciecha Malajkata (rola Laurence). Uczestniczka dziewiątej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo” oraz 57. Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Kochana przez fanów za rolę Marianny w serialu „Sama słodycz” Izy w, „M jak miłość” a także Marty w „Papierach na szczęście”.

Mikołaj Roznerski - wyjątkowa postać w świecie filmu. Sympatię widzów i uznanie środowiska artystycznego przyniosły mu role w filmach: „Supermarket”, „Chce się żyć”, „Asymetria” i „Porady na zdrady”, a także spektaklach: „Windnokrąg”, „Kłamstwo” i „Pięknej Lucyndzie” Teatru 6. Piętro.
Serca telewidzów podbił rolą Marcina Chodakowskiego w serialu „M jak miłość”, dzięki której czterokrotnie, rok po roku, otrzymał nagrodę dla najlepszego aktora w plebiscycie Telekamery.tagi: Miraculum , Adriana Kalska , Mikołaj Roznerski , ambasadorzy , dla Niej i dla Niego , drogeria , kosmetyki , perfumy ,