Wiadomości

Hochland na XX Forum Petro Trend 2021!

Środa, 22 września 2021
Food Service Hochland Polska brał udział w tegorocznej edycji jubileuszowego XX Forum Rynku Stacji Paliw Petro Trend 2021 jako Sponsor. To najważniejsze w Polsce spotkanie branży w osobach właścicieli, inwestorów, a także kupców i dostawców z sieci stacji paliw, sklepów convenience oraz konceptów gastronomicznych i kawowych, odbyło się 20 września br. w Marriott Warsaw Hotel.
W foyer Marriott Warsaw Hotel zlokalizowana została sekcja wystawiennicza dla dostawców, którzy chcieli efektywnie zaprezentować swoją ofertę podczas indywidualnych spotkań z inwestorami, prezesami spółek i właścicielami niezależnych obiektów. Na stoisku Hochland Professional zaprezentowano pełną ofertą Hochland dedykowaną na stacje paliw i convenience.

W programie Forum znalazła się konferencja z całodziennymi dyskusjami panelowymi przy udziale najwybitniejszych w Polsce praktyków i ekspertów. Był także czas na business speed dating – czyli indywidualne, spotkania kilkudziesięciu kupców z sieci stacji paliw, convenience store, konceptów gastronomicznych i kawowych oraz niezależnych obiektów w naszym kraju z dostawcami produktów i usług. Brali w nich udział także przedstawiciele Hochland Polska.

Tegoroczne rozmowy zdominowała obecna sytuacja, a także intensywna wymiana wzajemnych doświadczeń i wsparcia w tym zakresie. Nie zabrakło pogłębionych analiz, interpretacji obowiązujących przepisów, wniosków i najbardziej realnych prognoz. Organizatorem XX Forum Rynku Stacji Paliw Petro Trend 2021 był BROG B2B.  tagi: Hochland Polska , Forum Petro Trend , rynek spożywczy , FMCG , sprzedaż , handel , konsument , sery , serki , Almette , przemysł spożywczy ,