Nowe placówki handlowe

Wielkie otwarcie perfumerii Sephora w Zielonej Górze

Środa, 25 sierpnia 2021
Już od najbliższej soboty, 28 sierpnia – Sephora – największa na świecie sieć perfumerii, zaprasza wszystkich fanów piękna z Zielonej Góry i okolic do odkrywania kultowych marek kosmetycznych, korzystania z usług pielęgnacyjnych i makijażowych. W weekend otwarcia na odwiedzających czekają liczne atrakcje. Przyjdź i przekonaj się sam!
Sephora, to najbardziej znana na świecie sieć perfumerii, obecna w 35 krajach świata. To ulubiona marka pokolenia Millenialsów i Gen Z, stale trzymająca rękę na pulsie trendów. Od soboty, również w Zielonej Górze będzie można odkrywać przeszło 250 światowych, luksusowych marek w tym takie, które dostępne są tylko w Sephora. Wśród nich m.in. makijażowe, kultowe marki: Fenty Beauty by Rihanna, Too Faced, Tarte, Huda Beauty, Hourglass, Givenchy, pielęgnacyjne: Fresh, Ole Henricksen, Dr Jart, Origins czy Drunk Elephant oraz zapachowe jak Ferragamo. W ofercie perfumerii dostępna będzie również Sephora Collection z jej bogatą ofertą kosmetyków pielęgnacyjnych, makijażowych oraz zapachami. Poza markami klienci znajda w Sephora również wyjątkowe usługi: regulację brwi w Brow Bar marki Benefit, usługi makijażowe, czy zabiegi pielęgnacyjne z ekspertami partnerskich marek. Na klientów czeka unikalna sekcja z zapachami premium, takimi jak Aqua di Parma czy Zegna, oraz gabinet dedykowany indywidualnym konsultacjom klientów z ekspertami piękna, na które zapisać można się już teraz telefonicznie pod numerem: 539 696 759.

Co czeka na odwiedzających 28-29 sierpnia?
  • Prezent do zakupów dla 100 pierwszych klientów.
  • Rabat - 20 % na zakupy.
  • Bezpłatne usługi, eksperckie konsultacje i warsztaty z topowymi makijażystkami m.in. Anną Galińską znaną z programów TV TVN.
  • Konkurs w fotobudce z kosmetycznymi nagrodami. 
  • Pokazy taneczne, DJ i wiele innych atrakcji, które uprzyjemnią wizytę w Sephora.
38ba9e16d476148ed09eec5ced081fcd.jpg


- Jesteśmy marką zdecydowanie znająca się na trendach, która zachęca do kreatywności, śmiałego wyrażania siebie, do bycia sobą i czucia się dobrze we własnej skórze i ze samym sobą. Jednocześnie jesteśmy firmą zaangażowaną społecznie, co nasi klienci bardzo doceniają. Współpracujemy od wielu lat z fundacją Sukces Pisany Szminką w projekcie wspierającym młode dziewczyny z domów dziecka wchodzące na rynek pracy, promujemy aktywność seniorów wraz z fundacją Zaczyn, czy ostatnio działamy na rzecz wspierania różnorodności ze stowarzyszeniem Kapania Przeciw Homofobii. Mocno leży nam na sercu również ekologia – w naszych perfumeriach, również w Zielonej Górze, klienci odnajdą bardzo duża sekcję produktów wegańskich i przyjaznych środowisku, a także specjalne kosze, do których można wrzucać zużyte opakowania po produktach, które poddajemy odzyskowi. Bardzo cieszę się, że pojawiamy się z naszym konceptem po raz pierwszy również w Zielonej Górze. Serdecznie zapraszam! – mówi Katarzyna Bielecka, General Manager Poland & Czech Republic.

Perfumeria Sephora zlokalizowana jest w nowej części centrum handlowego Focus Mall, na pierwszym piętrze. Jej wnętrza o powierzchni 375 m2 zaprojektowano zgodnie z aktualnym konceptem sieci Sephora. Wśród nowych stref specjalnych oraz usług, klienci znajdą m.in. unikalny "Skincare room" oraz wygodny automat Click & Collect do samodzielnego odbierania zamówień złożonych na sephora.pl.

Przyjdź i odkryj perfumerię Sephora w Focus Mall!


tagi: Sephora , perfumeria , Zielona Góra , sieci handlowe , sprzedaż handel , konsument , FMCG , drogeria ,