Nowe placówki handlowe

Nowa kawiarnia Bean Tree Cafe w sieci SPAR

Środa, 25 sierpnia 2021
Sieć SPAR otworzyła nową kawiarnię Bean Tree Cafe w sklepie EUROSPAR w Poznaniu, przy ul. Druskiennickiej. Bean Tree Cafe to koncept działający w ramach sklepów mało- i wielkoformatowych, oferujący kawę, herbatę oraz proste dania bistro na ciepło. Powierzchnia dopasowana jest do dostępnej w sklepie przestrzeni, wystarczy nawet 1 mkw. na stand z ekspresem do kawy. Koncept Bean Tree Cafe sprawdził się na innych rynkach, na których działa SPAR i jest dostępny dla wszystkich partnerów detalicznych w Polsce według potrzeb.
Obecnie działają 3 kawiarnie Bean Tree Cafe w 3 formatach:
  1. w Warszawie w Blue City kawiarenka zlokalizowana jest przy wejściu do sklepu. Do kawiarni można także wejść bezpośrednio ze sklepu.
  2. w Dąbrowie Górniczej Bean Tree Cafe znajduje się obok sklepu jako odrębna kawiarnia.
  3. w Poznaniu działa w formule sklep w sklepie /shop-in-shop/.
“Łatwo dostępna kawa na wynos lub na miejscu to ogólnoświatowy trend – nie tylko w sklepach spożywczych, ale także w innych formatach: meblowych, dla majsterkowiczów, a nawet odzieżowych. Zapach świeżo parzonej kawy sprawia przyjemność klientom i polepsza ich doświadczenia zakupowe. Bardzo dobrze sprawdziliśmy to na innych rynkach, gdzie SPAR działa – zwłaszcza w RPA. Tam Bean Tree Cafe jest bardzo popularna i większość klientów korzysta z niej podczas zakupów. Wierzymy, że Polacy też docenią ten koncept – choć jesteśmy w tym względzie pionierami” – podkreśla Wayne Hodson, prezes zarządu Wasz Sklep SPAR.

Sieć SPAR rozpoczęła nową, ogólnopolską akcją lojalnościową. Klienci sklepów SPAR będą mogli za zebrane znaczki odebrać rabat aż do 78% na produkty premium marki vivo od Villeroy&Boch Group. W skład zastawy wchodzą klasyczne talerze oraz eleganckie i ponadczasowe sztućce ze stali nierdzewnej. Akcja jest dostępna wyłącznie w sieci SPAR i potrwa do 12 października, a wydawanie nagród do 19 października 2021 roku. Klienci mogą kupić dowolną liczbę produktów w ramach promocji, aby skompletować całą zastawę stołową vivo.tagi: Sieć SPAR , kawiarnia , Bean Tree Cafe , rynek spożywczy , sieci handlowe , sprzedaż handel , konsument , przemysł spożywczy ,