Drogeria

Nowość! Wkład do mopa obrotowego Vileda TURBO 3w1 Mikrofibra

Piątek, 20 sierpnia 2021
Nakładka do mopa Vileda TURBO 3w1 Mikrofibra sprawia, że mycie podłóg jest jeszcze łatwiejsze i bardziej komfortowe. Wkład eliminuje zanieczyszczenia aż o 40 proc. efektywniej, usuwając 99% bakterii przy użyciu samej wody – nie wymaga stosowania detergentów. Potwierdzają to badania, przeprowadzone przez niezależny, akredytowany instytut badań mikrobiologicznych i immunologicznych*.
Nakładka Vileda TURBO 3w1 Mikrofibra łączy technologię najlepszego mopa płaskiego z najlepszym mopem sznurkowym. Dzięki temu doskonale czyści i skutecznie usuwa pojedyncze zabrudzenia. Została wykonana z dwukolorowego, trójwymiarowego włosia, dlatego zapewnia czystość bez smug i zarysowań nawet najdelikatniejszych powierzchni. Jest bardzo skuteczna – świetnie radzi sobie z uporczywym brudem i drobinami. Profil trójkątnej główki pozwala w łatwy sposób dotrzeć do kątów i narożników, a ruchoma głowica sprawia, że czyszczenie nawet trudno dostępnych miejsc pod meblami, jest proste i wygodne.

Dodatkowym atutem, zapewniającym higieniczną czystość i bezpieczeństwo porządków, jest możliwość wyprania wkładu w pralce, nawet w 60 stopniach.

Cena: ok. 29,90 zł

Więcej na: www.sklep.vileda.pl/produkt/wklad-do-mopa-mopa-obrotowego-vileda-turbo-3w1-mik.php
*  Test przeprowadzony przez BMA-Labor GbR na bakteriach Escherichia coli i Staphylococcus aureus występujących w domu.tagi: Vileda TURBO 3w1 Mikrofibra , wkład do mopa obrotowego , drogeria , sprzedaż , handel , konsument ,