Handel

Otwarcie pierwszego sklepu Lidl Siechnicach

Wtorek, 03 sierpnia 2021
Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o łatwy dostęp do produktów dla swoich klientów. Już w czwartek, 5 sierpnia, Lidl otworzy swój pierwszy obiekt w Siechnicach, przy ul. Opolskiej 34. Otwarcie nastąpi o godzinie 6:00.
Zawsze wysoka jakość i niska, lidlowa cena

W nowo otwartym sklepie klienci znajdą wysokiej jakości artykuły w niskich, lidlowych cenach, wyprodukowane w sposób zrównoważony. Na sklepowych półkach nie zabraknie świeżych owoców i warzyw w ramach „Ryneczku Lidla”, pieczywa bez konserwantów „Chrupiące z Pieca”, a także chętnie wybieranych przez konsumentów marek takich jak: „Pikok” – wędliny, „Pilos” – nabiał oraz szerokiego asortymentu produktów w „Strefie Wege”, jak również kosmetyków wegańskich marki „Cien Food For Skin”. W asortymencie sklepów znajdziemy także odzież oraz produkty przemysłowe w niskich cenach.

Firma Lidl od lat współpracuje z polskimi producentami, proponując konsumentom wyroby pochodzące zarówno od branżowych liderów jak i mniejszych, lokalnych dostawców. Zawsze, gdy istnieje możliwość współpracy z krajowym dostawcą, sieć stawia na polskie produkty.

Nowy sklep sieci Lidl w Siechnicach, przy ul. Opolskiej 34, ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszą-cą ok. 1200 mkw. W obiekcie zostało zatrudnionych 27 osób. Placówka będzie czynna od ponie-działku do soboty w godzinach od 6:00 do 23:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 18:00. Zmoto-ryzowani klienci będą mogli korzystać ze 116 miejsc parkingowych. W dniu otwarcia na klientów czekać będą wyjątkowe atrakcje, w tym pokaz gotowania na żywo oraz strefa grillowa. Nie zabrak-nie również rozrywki dla najmłodszych. Zostanie zaaranżowana strefa animacji oraz budki z sokami.

„Każdy kolejny sklep Lidl to dla nas ogromny sukces. Cieszymy się, że możemy zaproponować mieszkańcom szeroką ofertę naszych produktów. Jednocześnie, by ułatwić planowanie codziennych zakupów rozwijamy aplikację Lidl Plus ułatwiającą zarządzanie domowym budżetem, oferującą liczne promocje i rabaty, dostęp do gazetek produktowych oraz wydłużoną możliwość zwrotów przy zakupie artykułów przemysłowych. Korzystając z aplikacji, klienci mają również możliwość dokonywania wygodnej płatności mobilnej za sprawą Lidl Pay” – podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communications and CSR, Lidl Polska.

W trosce o lepsze jutro – ekologiczne rozwiązania w sklepach Lidl.
W placówkach wykorzystano ekologiczne rozwiązania m.in.:
  • odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych, wykorzystany na cele ogrzewania obiektu,
  • instalację ogrzewania wykonaną w oparciu o gruntowe pompy ciepła,
  • pełne energooszczędne oświetlenie LED – zarówno wewnątrz obiektu jak i na parkingu,
  • panele fotowoltaiczne.
Powyższe rozwiązania mają za zadanie zwiększenie efektywności energetycznej obiektu, uczynienie placówki obiektem energooszczędnym, co w konsekwencji przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.


Lidl w Siechnicach, ul. Opolska 34
Godziny otwarcia:
•    poniedziałek – sobota: 6:00 – 23:00
•    niedziela handlowa: 09:00 – 18:00
Liczba miejsc parkingowych: 116
Powierzchnia sali sprzedaży: ok. 1200 mkw.
tagi: Lidl Polska , sieci handlowe , sprzedaż , handel , konsument , rynek spożywczy , FMCG ,