Drogeria

Nowość! Mop obrotowy Vileda Turbo 3w1 Mikrofibra – o 40% skuteczniejsze czyszczenie podłóg i to bez wysiłku!

Środa, 28 lipca 2021
Codzienne zmywanie podłóg bywa uciążliwe, ale nie z nowym mopem Vileda Turbo 3w1 Mikrofibra! Produkt został dopracowany w najmniejszych szczegółach, dzięki czemu mycie powierzchni podłogowych jest łatwe i komfortowe.
O 40% efektywniejsze usuwanie zanieczyszczeń

Dwuczęściowa konstrukcja nowego mopa Vileda Turbo 3w1 Mikrofibra łączy technologię najlepszego mopa płaskiego z najlepszym mopem sznurkowym. Takie rozwiązanie gwarantuje jeszcze doskonalsze efekty czyszczenia oraz wysoką skuteczność w usuwaniu pojedynczych zabrudzeń. Nakładka, wykonana z dwukolorowego, trójwymiarowego włosia, zapewnia czystość bez smug i zarysowań nawet najdelikatniejszych powierzchni. Jest bardzo skuteczna – świetnie radzi sobie z uporczywym brudem i drobinami. Profil trójkątnej główki pozwala w łatwy sposób dotrzeć do kątów i narożników, a ruchoma głowica sprawia, że czyszczenie nawet trudno dostępnych miejsc pod meblami, jest proste i wygodne.

Usuwa 99% bakterii

Mop usuwa 99% bakterii przy użyciu samej wody – nie wymaga stosowania detergentów. Zostało to udowodnione w badaniach przeprowadzonych przez niezależny, akredytowany instytut badań mikrobiologicznych i immunologicznych1.

Ergonomiczny kształt wiaderka

Zestaw Vileda Turbo 3w1 Mikrofibra jest wyjątkowo ergonomiczny. Wiaderko jest poręczne, a jego kształt ułatwia szereg czynności: można je wygodnie przenieść – uchwyt zapewnia równowagę, napełnić i opróżnić bez ryzyka rozlania wody. Dodatkowo uchwyt na mop pozwala na łatwiejsze przechowywanie zestawu sprzątającego (mopa i wiadra).

Cena: ok. 129 zł

Więcej na: www.sklep.vileda.pl/produkt/mop-obrotowy-turbo-3-w-1.php
1  Test przeprowadzony przez BMA-Labor GbR na bakteriach Escherichia coli i Staphylococcus aureus występujących w domu.
tagi: Vileda Turbo 3w1 Mikrofibra , mop obrotowy , sprzątanie , czyszczenie podłóg , drogeria , pielęgnacja , sprzedaż , handel , konsument , innowacje ,