Z rynku FMCG

Bolt Food uruchamia dostawy jedzenia z lokalnych restauracji w Poznaniu

Czwartek, 22 lipca 2021
Bolt Food, platforma dostarczająca jedzenie, od dziś jest dostępna dla mieszkanek i mieszkańców Poznania. Wszystkie dostawy realizowane w ramach Bolt Food są bezkontaktowe. Przez pierwszy miesiąc dostawy w obszarze 6 km będą realizowane bezpłatnie, w wielu restauracjach będą też czekały zniżki na 30% na wszystkie propozycje w menu.
Aby zrealizować zamówienie z Bolt Food wystarczy pobrać aplikację na smartfon i dodać kartę płatniczą (dla użytkowniczek i użytkowników aplikacji Bolt ustawia się ona automatycznie). Następnie należy wyszukać ulubioną restaurację lub kategorię potraw i zaznaczyć w aplikacji wybrane dania. Przed potwierdzeniem usługi, w aplikacji pokazana zostanie cena i szacowany czas dostawy. Wszystkie dostawy Bolt Food realizowane są w sposób bezkontaktowy. W aplikacji, klientka lub klient może określić dokładną lokalizację, w której kurierka lub kurier ma zostawić zamówione jedzenie. Zamówienia są realizowane od godziny 10 do 23.

- Sukces restauracji jest tożsamy z sukcesem Bolt Food. Od maja, kiedy kolejne obostrzenia były luzowane, restauracje skupiają się na odbudowie swojego biznesu i klientkach i klientach w lokalu. Wierzę jednak, że mamy najlepszą pozycję, aby rozwijać współpracę z restauracjami i być najlepszym partnerem do pozyskiwania nowych klientów w lokalu i w dostawie. Szeroka oferta lokali, sprawna obsługa i atrakcyjne ceny wyróżniają naszą platformę we wszystkich obszarach działalności - powiedział Michał Dubisz, Country Manager Bolt Food w Polsce.

Kurierzy Bolt Food wyposażeni są w maseczki ochronne i regularnie myją lub dezynfekują dłonie i sprzęt.

W Poznaniu w aplikacji dostępnych jest 150 restauracji. Kolejne lokale są regularnie dodawane do platformy. Poznań to już 4 miasto w Polsce, gdzie można zamawiać jedzenie przez Bolt Food i dołączyło do ponad 50 miast w 20 krajach Europy i Afryki. Z aplikacji korzysta 3 mln zarejestrowanych użytkowniczek i użytkowników, zamawiając potrawy z prawie 15 tys. restauracji.tagi: Bolt Food , dostawy jedzenia , restauracje , Poznań , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG ,