Nowe placówki handlowe

Wielkie otwarcie sklepu Rossmann w Galerii Gniezno

Środa, 14 lipca 2021
Wkrótce w Galerii Gniezno swój salon otworzy jedna z największych sieci drogeryjnych w Polsce. Wielkie otwarcie sklepu Rossmann zaplanowano już na 16 lipca. To doskonała wiadomość dla wszystkich Klientów, którzy uwielbiają zakupy w atrakcyjnych cenach.
Otwarcie nowej drogerii w Galerii Gniezno to sukcesywne wypełnianie misji Centrum Handlowego, która opiera się na stałym rozwoju. Nowy Najemca zaprasza do siebie bogatą ofertą asortymentu, a także nowoczesną aranżacją, która spójnie nawiązuje do całej koncepcji marki: jak największy wybór artykułów w rozsądnych cenach. Wśród produktów drogerii znajdują się m.in. kosmetyki, perfumy, artykuły chemiczne, parafarmaceutyki, herbaty, sprzęt gospodarstwa domowego, biżuteria, bielizna, akcesoria fotograficzne, a także pokarm dla zwierząt.

- Dołączenie do naszego grona Najemców drogerii Rossmann to przede wszystkim możliwość zwiększenia naszej oferty sklepowej. Duża powierzchnia lokalu i nowoczesny wystrój to gwarancja zwiększenia komfortu zakupowego wszystkich naszych Klientów. Jesteśmy przekonani, że nowy Najemca szybko stanie się ulubionym sklepem odwiedzających nasze Centrum Handlowe, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. – mówi Paulina Ostrowska, Dyrektor Centrum Handlowego Galeria Gniezno.

Lider na rynku drogeryjnym w Polsce oferuje szeroki wachlarz nie tylko produktów największych producentów, ale także swoją własną markę wyróżniającą się wysoką jakością i dyskontową ceną. Wychodząc naprzeciw potrzebom swoich Klientów sieć drogeryjna stale wprowadza do swojej oferty coraz to nowsze produkty. Koncept marki czyni ją jedną z najatrakcyjniejszych na rynku drogeryjnym nie tylko w Polsce, ale także w całej Europie.


tagi: Rossmann , Galeria Gniezno , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , rynek spożywczy ,