Nowe placówki handlowe

Netto otwiera dziś kolejnych sześć sklepów: Bielsko-Biała, Kielce, Kolbudy, Mosina, Sulejówek, Wadowice

Czwartek, 24 czerwca 2021
Kolejny tydzień to kolejne otwarcia nowych sklepów Netto. 24 czerwca sieć otworzyła sześć placówek w miejscu dawnych sklepów Tesco. Nowe sklepy funkcjonujące we flagowym formacie Netto 3.0 znajdują się w Bielsku-Białej (woj. śląskie), Kielcach (woj. świętokrzyskie), Kolbudach (woj. pomorskie), Mosinie (woj. wielkopolskie), Sulejówku (woj. mazowieckie) i Wadowicach (woj. małopolskie). Otwarciom jak zawsze towarzyszyć będą liczne promocje i atrakcje.
Netto 3.0 to wyjątkowy dyskont inspirowany stylem skandynawskim, oferujący produkty wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach. Klienci mają do dyspozycji szeroki wybór świeżych owoców i warzyw (ponad 150 gatunków), produkty bezglutenowe, bezlaktozowe, bezcukrowe, produkty z certyfikatem BIO, a także produkty ze strefy TO GO obejmującej szeroką gamę dań gotowych. Cechą charakterystyczną każdego Netto jest bogaty asortyment produktów (w tym wiele produktów marek własnych Netto) w atrakcyjnych cenach. Dodatkowo szereg promocji przygotowywanych na każdy tydzień pozwala mnożyć oszczędności podczas codziennych zakupów.

Netto 3.0 to także zmieniająca się cyklicznie tzw. oferta non-foodowa, czyli wyposażenie i pomoce domowe, sprzęty AGD, a nawet meble. Co tydzień klienci znajdą tu nowe pomysły.

Skandynawski wystrój sklepów Netto 3.0 przejawia się w ich funkcjonalnym i minimalistycznym charakterze, a także nawiązaniu do natury. Szerokie alejki, neutralne oświetlenie i kolory czy drewniane elementy wystroju zapewnią kupującym przyjazną atmosferę i komfort robienia zakupów.

– Proces konwersji Tesco na Netto przyspiesza – co tydzień otwieramy po kilka nowych placówek zlokalizowanych w całym kraju – mówi Krzysztof Kamiński, Dyrektor Operacyjny w Netto Polska. – Pierwsze sklepy Netto w miejsce Tesco otworzyliśmy pod koniec maja, a zaledwie miesiąc później suma sklepów Netto funkcjonujących w miejscu dawnych Tesco wynosi już 24. Nie zamierzamy zwalniać tempa procesu konwersji. Widzimy bowiem, jakim zainteresowaniem cieszą się nasze sklepy gdziekolwiek się nie pojawią, dlatego naszym celem jest pokazać format Netto 3.0 i jego wyjątkową ofertę jak największej liczbie klientów w całym kraju.

Odwiedzający nowe sklepy Netto w czwartek otrzymali w prezencie do zakupów wygodną, dużą torbę wielokrotnego użytku, a także specjalny voucher z wyjątkowymi rabatami do wykorzystania w danej placówce w ciągu kolejnych czterech tygodni.

Kontynuacja zabawy planowana jest na sobotę, 26 czerwca, kiedy to kupujący będą mogli zagrać w koło fortuny z nagrodami, a na najmłodszych czekać będą liczne atrakcje, takie jak konkurs plastyczny – wszystko przy dźwiękach muzyki.

Dodatkowo mieszkańcy Kielc będą mieli szansę zmierzyć się z najlepszym bramkarzem świata – Robokeeperem i skosztować pyszności serwowanych z food trucka.

Dla swoich nowych klientów Netto przygotowało jak zawsze bogatą ofertę promocyjną, która będzie obowiązywać w sklepach w dniach 24–27 czerwca lub do wyczerpania zapasów. Obejmuje ona m.in. produkty spożywcze: wybór owoców i warzyw, chrupiącego, odpiekanego na miejscu pieczywa, świeżego mięsa „Prosto z zagrody”, czy słodkości. Specjalna oferta „otwarciowa” to także produkty dla najmłodszych: m.in. pieluchy i nawilżane chusteczki marki własnej Netto – „Hello sensitive”, która wyróżnia się brakiem zapachu, brakiem barwników i antyalergicznym charakterem.

Odwiedzający będą mieli także do wyboru sprzęty domowe i pomoce do sprzątania, sprzęty AGD, a nawet meble – wszystko w promocyjnych cenach, które w wybranych dniach są niższe nawet o kilkadziesiąt procent.

Do końca roku sieć planuje otworzyć łącznie ponad 150 sklepów w całej Polsce. Koniec całego procesu konwersji planowany jest na połowę przyszłego roku.

W związku z pandemią Covid-19 wszystkie sklepy Netto funkcjonują zgodnie z wszelkimi obostrzeniami i zasadami bezpieczeństwa. Placówki wyposażone są w środki ochronne zabezpieczające zarówno klientów, jak i pracowników.

We wszystkich nowych sklepach istnieje możliwość wypłaty gotówki.

Adresy i godziny otwarcia nowych placówek:

Bielsko Biała:
ul. Stawowa 3
pon.–sb.:6–22
niedziele handlowe: 8–20

Kielce:
ul Bohaterów Warszawy 10
pon.–sb.:6–23
niedziele handlowe: 8–20

Kolbudy:
ul. Leśna 2
pon.–sb.:6–22
niedziele handlowe: 8–20

Mosina:
ul. M. Konopnickiej 33
pon.–sb.:6–23
niedziele handlowe: 8–20

Sulejówek:
ul. Okuniewska 1A
pon.–sb.:6–22
niedziele handlowe: 8–20

Wadowice:
ul. M.B. Fatimskiej 39
pon.–sb.:6–22
niedziele handlowe: 8–20tagi: Netto , sieci handlowe , rynek spożywczy , Tesco , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , przemysł spożywczy ,