Kampanie i Promocje

Kibicuj z Wolt - platforma do zamawiania jedzenia podgrzewa piłkarskie emocje i zaprasza do udziału w licznych promocjach

Poniedziałek, 14 czerwca 2021
Wolt – platforma do zamawiania jedzenia - podgrzewa piłkarskie emocje i zaprasza użytkowników do udziału w licznych promocjach, przygotowanych z okazji Mistrzostw Europy. Obok specjalnych zestawów kibica, będzie można wygrać kupony rabatowe, a także ustrzelić mistrzowskiego hat-tricka.
Mistrzostwa Europy to sprawdzian dla najlepszych piłkarskich drużyn oraz dawka silnych emocji dla fanów i kibiców piłki nożnej. Nie wszyscy jednak spotkają się ze swoimi drużynami na stadionach. Dla tych, którzy zmagania swoich faworytów będą śledzili przed ekranami - Wolt przygotował promocje, gwarantujące emocje nie mniejsze od tych, które towarzyszą nam na prawdziwych trybunach. We wszystkich propozycjach fińskiego dostawcy obowiązuje jedna zasada – każdy wygrywa!  

Listę bestsellerów Wolt otwiera propozycja specjalnych zestawów na każdy mecz rozgrywany przez Polaków. Jego zamówienie jest łatwe, jak strzał na pustą bramkę. Żeby zaspokoić głód, nie tylko emocji, wystarczy wejść w aplikację, gdzie na fanów czekają mistrzowskie dania przygotowane przez szefów kuchni z najlepszych restauracji. Tym, którzy potrzebują dodatkowego dreszczyku emocji do gustu przypadnie zabawa z typowaniem wyników. Zasada jest prosta - pod postami publikowanymi w social media Wolt, w dniu danego meczu, trzeba obstawić jego wynik. Każdy, kto wytypuje poprawnie, otrzyma 20 złotych do wykorzystania na platformie Wolt. Listę zamyka zaś prawdziwie mistrzowskie wyzwanie, bo kto nie marzy o hat-tricku. Ten, oferowany przez Wolt, ma wartość 50 złotych i jest w zasięgu każdego. Żeby go ustrzelić należy w dniach meczy Polaków złożyć zamówienie za pośrednictwem platformy. Każdy, kto ich dokona, otrzyma 50 złotych do wykorzystania na Wolt. Piłkarska promocja obowiązuje we wszystkich miastach, w których Wolt świadczy swoje usługi, a jej szczegóły dostępne są na wolt.com.

Chcemy, aby wszyscy kibice mogli w pełni celebrować zbliżające się święto sportu i aby nawet w najbardziej ekscytujących momentach rozgrywek, mogli się delektować dobrym jedzeniem, czy sięgać po tradycyjne przekąski. Dlatego też poza naszą stałą ofertą, przygotowaliśmy szereg promocji, które stwarzają okazję do zamówienia dania ze swojej ulubionej restauracji, a równocześnie wygrania kuponów rabatowych. Nasze propozycje są doskonałym rozwiązaniem dla osób ceniących wygodę i komfort dostaw, które dodatkowo chcą się świetnie bawić i zdobywać nagrody. Zwłaszcza, że z nami każdy wygrywa – mówi Marcin Malec, Marketing Specialist w Wolt Polska.

Zamawianie jedzenia za pośrednictwem platformy Wolt jest intuicyjne, a na ulubione danie oczekuje się nie dłużej niż 35 minut. Rzeczywisty czas realizacji zamówienia śledzić można na specjalnym zegarze, który pokazuje, ile minut upłynie od jego złożenia do dostawy. Koszt dowozu dania w najbliższej okolicy wynosi obecnie tylko 1,99 złotych, a w Szczecinie nawet 99 groszy i jest to jedyna dodatkowa opłata, którą ponoszą konsumenci (ostateczna wysokość opłaty uzależniona jest od odległości, którą pokonać musi kurier). Obok punktualności oraz konkurencyjnej ceny dostaw, ogromnym uznaniem użytkowników aplikacji cieszy się usługa live chat. Gwarantuje ona wsparcie centrum obsługi na każdym etapie zamówienia, a z użytkownikami kontaktują się pracownicy zatrudnieni w Polsce. Dzięki temu odpowiedzi udzielane są w ciągu 60 sekund od zadania pytania, a to sprawia, że pod względem responsywności Wolt jest liderem rynku.  

W Polsce Wolt rozwozi dania w 11 miastach. Niebieskich kurierów można spotkać również na ulicach ponad 130 miast w 23 krajach w Europie i Azji. Dostawy Wolt realizowane są za pomocą rowerów, skuterów i samochodów. Aplikację Wolt można pobrać z Google Play lub App Store.
tagi: Wolt , platforma do zamawiania jedzenia , promocje , piłka nożna , mecz , EURO 2020 , rynek spożywczy , gastronomia ,