Nowe placówki handlowe

Netto w Krakowie otwarte

Środa, 02 czerwca 2021
Pierwsze sklepy Netto w Krakowie zostały otwarte dziś przy ul. Babińskiego 69 i Dobrego Pasterza 67. Wydarzenie przyciągnęło krakowian, którzy licznie stawili się na inaugurację. Atrakcje towarzyszące otwarciu będą kontynuowane w najbliższą sobotę, 5 czerwca w sklepie Netto na ul. Babińskiego. Obie placówki powstały w miejscu marketów Tesco.
Nowe sklepy Netto funkcjonują we flagowym formacie sieci znanym już z innych miast – Netto 3.0. Model przewiduje wybór ponad 150 gatunków świeżych owoców i warzyw w ofercie stałej, produkty bezglutenowe, bezlaktozowe, bezcukrowe, a także produkty z certyfikatem BIO. Sklep zadbał także o osoby wybierające wygodne i szybkie rozwiązania – z myślą o nich powstała strefa TO GO, w której klienci znajdą szeroką gamę gotowych dań. Placówki nawiązują swoim stylem do popularnego stylu skandynawskiego, charakteryzują się szerokimi alejkami i wyjątkowym neutralnym oświetleniem, które pomagają budować przyjazną atmosferę zakupów.

Klienci, którzy zawitali w progi obu sklepów Netto 2 czerwca otrzymali jako dodatek do zakupów wygodne, duże torby, a także specjalne vouchery uprawniające do skorzystania z wyjątkowych ofert w danym sklepie przez kolejne cztery tygodnie.

Sklepy przy ul. Babińskiego i ul. Dobrego Pastrzerza są pierwszymi sklepami Netto w Krakowie. Sieć liczy na to, że bogata oferta produktów wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach pozwoli przyciągnąć mieszkańców miasta – zarówno byłych klientów Tesco, jak i tych, którzy nie mieli do tej pory ulubionego sklepu.

Otwarciowe niespodzianki planowane są również w najbliższą sobotę w sklepie przy ul. Babińskiego. Tego dnia na klientów czekać będzie koło fortuny z nagrodami, a także atrakcje dla najmłodszych.

W ofercie promocyjnej, obowiązującej w obu nowo otwartych placówkach w dniach 2 5 czerwca lub do wyczerpania zapasów na wyróżnienie zasługuje wyjątkowy wybór owoców i warzyw, chrupiące, ciepłe pieczywo, a także świeże mięso marki własnej „Prosto z zagrody”, które pochodzi tylko ze zwierząt hodowanych w Polsce i jest w ekologicznym opakowaniu, nadającym się w pełni do ponownego przetworzenia. Ponadto klienci znajdą w sklepach Netto wybór słodkości, w tym pysznych czekolad marki własnej Premieur z wyjątkowymi dodatkami (m.in. z kandyzowaną skórką pomarańczową czy kawałkami karmelu i solą morską), a także produktów dla najmłodszych – m.in. pieluch i nawilżanych chusteczek marki własnej Netto – „Hello sensitive”.

W sklepie przy ul. Dobrego Pasterza 67 można kupić produkty spożywcze i artykuły domowe. W sklepie przy ul. Babińskiego 69 na odwiedzających czeka dodatkowo bogaty asortyment tzw. non-food. W ramach oferty promocyjnej przewidziano akcesoria domowe i pomoce do sprzątania, narzędzia elektryczne, sprzęty AGD, a nawet meble. Asortyment non-food zmienia się cyklicznie – co tydzień klienci znajdą w sklepie nowe inspiracje i promocje.

W związku z pandemią Covid-19 wszystkie sklepy Netto funkcjonują zgodnie z wszelkimi obostrzeniami i zasadami bezpieczeństwa. Placówki wyposażone są w środki ochronne zabezpieczające zarówno klientów, jak i pracowników.

Nowe sklepy Netto w Krakowie zlokalizowane są przy ulicy Babińskiego 69 i Dobrego Pasterza 67. Sklepy będą czynne od poniedziałku do soboty w godzinach 6–22 oraz w niedziele handlowe w godzinach 8–20. W obu sklepach istnieje możliwość wypłaty gotówki.tagi: Netto , Kraków , sieci handlowe , sprzedaż , handel , konsument , rynek spożywczy , FMCG , przemysł spożywczy ,