Konkursy

TIGER #CAMPLIFE – Nissan Partol na misje specjalne!

Poniedziałek, 17 maja 2021
Trwa nowa promocja marki TIGER. W loterii codziennie do wygrania jest 10 x 100 zł, a w finale – nagroda główna: Nissan Patrol w specjalnej wersji Camper 4x4.
W tym sezonie TIGER zachęca, aby być gotowym na wszystko i wyruszyć w prawdziwie dziki teren. #Camplife to nowy sposób na życie i podróżowanie, a Nissan Patrol – kultowy model w świecie wyprawowo-offroadowym – jest w gotowości do prawdziwej wyprawy w nieznane. Campingowe modyfikacje i dodatkowe wyposażenie sprawiają, że główna nagroda w loterii to nie lada gratka dla tęskniących za zewem wolności.

Loteria komunikowana jest na puszkach Tiger classic 250ml oraz na materiałach POS w sklepach, a w Internecie promuje ją spot reklamowy z Nissanem Patrolem w roli głównej.

Warunkiem udziału w promocji jest zakup dowolnego produktu Tiger i rejestracja paragonu na stronie internetowej. Loteria konsumencka trwa do 20 czerwca br. 

Ruszaj na Partol z Tigerem! https://youtu.be/jV7cuPj7h-8  
Szczegóły loterii i zdjęcia nagrody głównej na: https://tigergamer.pl/
Agencja odpowiedzialna za kreację spotu: Brasil
Agencja odpowiedzialna za produkcję spotu: Letemknow Sequencetagi: TIGER #CAMPLIFE , Nissan Partol , napoje energetyczne , konkurs , loteria , sprzedaż , handel , konsument , FMCG ,