Wiadomości

Marcin Ładak nowym członkiem zarządu sieci Biedronka

Piątek, 14 maja 2021
Z początkiem maja br. w skład zarządu Jeronimo Martins Polska, właściciela sieci Biedronka wszedł Marcin Ładak, szef prawnego - czytamy w komunikacie spółki.
Marcin Ładak rozpoczynał karierę zawodową w sieci Biedronka w 2004 roku na stanowisku radcy prawnego. W 2012 roku awansował na stanowisko dyrektora pionu prawnego, wykorzystując na co dzień swoje bogate doświadczenie prawnicze w połączeniu ze znajomością branży handlu detalicznego.

Cieszę się, że do zarządu Jeronimo Martins Polska dołączył kolejny doświadczony polski menedżer, który na przestrzeni wielu lat naszej współpracy wykazał się profesjonalizmem, doświadczeniem i zaangażowaniem. Jestem pewien, że wspólnie z Marcinem i całym zespołem, jesteśmy dobrze przygotowani do wzmocnienia pozycji rynkowej Biedronki pomimo nadchodzących wyzwań - powiedział Luis Araujo, dyrektor generalny sieci Biedronka.


tagi: Jeronimo Martins Polska , Biedronka , Marcin Ładak , zarząd , sieci handlowe , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , przemysł spożywczy ,