Nowości

Warzywne sosy Łowicz dla najmłodszych

Wtorek, 04 maja 2021
Łowicz przygotował kolejną nowość dla fanów sosów… i tym razem dla tych najmłodszych! Sosy ekstra gładkie to trzy propozycje, które szczególnie przypadną do gustu nie tylko dzieci, ale także szukających dla nich wartościowych produktów rodziców. Dostępne w limitowanej ofercie są: sos pomidorowy z dynią, sos pomidorowy z cukinią, sos pomidorowy z marchewką.
Nowe sosy od Łowicza to wyjątkowa oferta skierowana do dzieci. Ich gładka konsystencja i łagodny pomidorowy smak z dodatkiem warzyw to atrybuty dostosowane specjalnie z myślą o najmłodszych. Z kolei ich rodziców z pewnością przekona wysoka jakość, 100% naturalnych składników – bo to unikalny sposób na włączenie warzyw w dietę dzieci, niezależnie od tego, czy jedzą je one z ochotą, czy za nimi nie przepadają. W każdym słoiczku znajdziemy aż 3 z 5 rekomendowanych przez dietetyków porcji warzyw na dzień.

Do wymagań najmłodszych odbiorców został dostosowany także oczywiście design opakowań nowych produktów – pojawiły się na nich sympatyczne przetworki, czyli warzywni bohaterowie dopasowani do każdego smaku.

Sosy są wprowadzane w ramach limitowanej oferty do sklepów w sieciach handlowych. Idealną okazją do ich wypróbowania może być z pewnością nadchodzący Dzień Dziecka!

Cena sugerowana na półce: ok. 5 zł
Typ i wielkość opakowania jednostkowego: słoik 350 g
Typ i wielkość opakowania zbiorczego: tacka 8 sztuktagi: Łowicz , sosy warzywne , FMCG , oferta limitowana , sprzedaż , handel , konsument , rynek spożywczy ,