Drogeria

Głęboki kolor i odżywienie włosów naturalnie z Joanna Naturia Color

Wtorek, 06 kwietnia 2021
Włosy farbowane, które wyglądają naturalnie, są zdrowe i lśniące? To możliwe, pod warunkiem, że mądrze dobierzemy farbę. Joanna Naturia Color to kosmetyki do domowej koloryzacji, które od lat cieszą się uznaniem Polek. Kluczowa zaleta, to duża gama odcieni. Od nowoczesnych, pastelowych blondów, przez płomienne i ultramodne rudości, po głębokie, szlachetne brązy. Razem 25 odcieni farb do trwałej, domowej koloryzacji.
Gęsta formuła sprawia, że aplikacja jest bardzo prosta. Ekstrakt z brzoskwini i proteiny mleczne to naturalne składniki, dzięki którym po farbowaniu włosy są bardzo gładkie i zabójczo błyszczące. A do tego farba pachnie wyjątkowo przyjemnie i owocowo. Aż chce się częściej zmieniać kolory na głowie! Częste farbowanie nie jest konieczne bo Joanna Naturia Color to produkt to trwałej koloryzacji, który gwarantuje głębokie, nasycone odcienie, które nie wypłukują się tak szybko, jak inne preparaty.

Farby Joanna Naturia Color to doskonała propozycja dla kobiet, które po raz pierwszy zabierają się za koloryzację w domu. Mieszanka jest łatwa w przygotowaniu. Aplikacja nie wymaga precyzyjnej techniki, a kolory pokazane na opakowaniu są realistycznym odwzorowaniem efektu, jaki otrzymuje się na włosach. Dzięki proteinom mleka koloryzacja jest bezpieczna, a ostateczny rezultat wygląda jak po profesjonalnym zabiegu w salonie fryzjerskim. Dodatkowo, farba Joanna Naturia Color pokrywa 100 proc. siwych włosów, więc będzie idealnym preparatem do regularnego "odmładzania" fryzury.

Cena 7,5 zł.tagi: Joanna Naturia Color , głęboki kolor , odżywienie włosów , drogeria , farby do włosów ,