Drogeria

Bielenda 100% Pure Vegan - wegańska pielęgnacja i oczyszczanie włosów

Czwartek, 25 marca 2021
Bielenda 100% Pure Vegan to nowa linia kosmetyków do pielęgnacji i oczyszczania włosów. 100% wegańskich składników aktywnych troszczy się o włosy farbowane, przetłuszczające się i zniszczone. Rośliny z różnych zakątków świata zamknięto w formułach szamponu, odżywki i maski.
Linia Bielenda 100% Pure Vegan została podzielona na trzy sublinie, które odpowiadają na potrzeby włosów farbowanych, przetłuszczających się i zniszczonych. Wykorzystują dziewięć roślinnych składników – skrzyp polny, wodorosty, masło karite, mleczko kokosowe i migdałowe oraz ekstrakty z: borówki amerykańskiej, zielonej herbaty, yuzu i pokrzywy. W składzie każdej sublinii znajdują się produkty do codziennej pielęgnacji – szampon i odżywka (w praktycznych opakowaniach z recyklingu z pompką) – oraz jej uzupełnienie w formie maski (zamkniętej w eko doypacku). Cała linia posiada ceryfikat PETA.

Bielenda 100% Pure Vegan sublinia do włosów zniszczonych, łamliwych, pozbawionych blasku i elastyczności. Wzmacniające formuły o działaniu regenerującym, nawilżającym i odżywczym zmiękczają, wygładzają i uelastyczniają włosy. Bazują na wegańskich składnikach aktywnych - mleczku kokosowym, maśle karite i skrzypie polnym. Włosy po użyciu szamponu, odżywki i maski wyglądają świeżo, są puszyste i łatwo się rozczesują bez efektu elektryzowania się.

BIE_02458_cz_PURE_VEGAN_Linia_do_wlosow_WIZ_ZNISZCZONE.jpg


Bielenda 100% Pure Vegan sublinia do włosów farbowanych, suchych, łamliwych i pozbawionych blasku. Wzmacniające formuły o działaniu regenerującym i nawilżającym zmiękczają, wygładzają i uelastyczniają włosy. Bazują na wegańskich składnikach aktywnych – mleczku migdałowym, borówce amerykańskiej i zielonej herbacie. Włosy po użyciu szamponu, odżywki i maski odzyskują blask i świeżość koloru, są puszyste i łatwo się rozczesują bez efektu elektryzowania.

BIE_02458_cz_PURE_VEGAN_Linia_do_wlosow_WIZ_FARBOWANE.jpg


Bielenda 100% Pure Vegan sublinia do przetłuszczających się, płaskich, o małej objętości, tłustych u nasady i suchych na końcach. Wzmacniające receptury nadają włosom puszystości i blasku, nawilżają, odczuwalnie zmiękczają i wygładzają. Bazują na wegańskich składnikach aktywnych – ekstrakcie z yuzu, ekstrakcie z pokrzywy i wodorostach. Włosy po użyciu szamponu, odżywki i maski nie podrażniają i nie nasilają produkcji sebum, sprawiają, że włosy nie plączą się, łatwo się rozczesują bez efektu elektryzowania.

BIE_02458_cz_PURE_VEGAN_Linia_do_wlosow_WIZ_PRZETLUSZCZAJACE.jpg


tagi: Bielenda 100% Pure Vegan , wegańska pielęgnacja , oczyszczanie włosów , drogeria , FMCG ,