Wiadomości

Wytwórcza Spółdzielnia Pracy „Społem” wybrała nowego Prezesa

Piątek, 19 lutego 2021
Pani Anna Tomaszewska pełniąca od 2017 r. funkcję Prezesa Zarządu w Wytwórczej Spółdzielni Pracy „Społem” z końcem grudnia 2020 r. przeszła na emeryturę. W związku z powyższym, Rada Nadzorcza wybrała p. Adama Jamroza na w/w stanowisko. Za wyborem przemawiał fakt, iż ma on doświadczenie w wielu obszarach, kluczowych z punktu widzenia funkcjonowania nowoczesnego przedsiębiorstwa – od produkcji, poprzez marketing, na dziale informatycznym kończąc.
Nowo powołany Prezes Zarządu Wytwórczej Spółdzielni Pracy „Społem” jest związany z firmą od września 1990 roku. W początkowym okresie pracował on m.in. w działach odpowiedzialnych z produkcję jak również dz. marketingu, gdzie zdobywał cenne doświadczenia zawodowe. Ukończenie studiów wyższych na kierunku Systemy Informacyjne na wydziale Informatyki Politechniki Świętokrzyskiej zbiegło się z kolejną zmianą zawodową. Objął bowiem samodzielne stanowisko informatyka. W roku 2008 w Spółdzielni powstał odrębny dział informatyczny, którego kierownikiem został właśnie p. A. Jamróz. Jego karierze zawodowej od początku przyświecało zaangażowanie, dążenie do rozwoju i wdrażanie innowacji w obszarach za które był odpowiedzialny.

„Na poprzednim stanowisku w Wytwórczej Spółdzielni Pracy „Społem” byłem bliskim współpracownikiem Prezes Anny Tomaszewskiej. Brałem udział w opracowywaniu i wdrażaniu długofalowej strategii rozwoju firmy dlatego też mam zamiar kontynuować realizację zawartych tam założeń. Najważniejszym celem dla mnie jest rozwój parku maszynowego, poprawa efektywności energetycznej przedsiębiorstwa i kontynuacja aktywnych działań w obszarze marketingu. Zależy mi przede wszystkim na zrównoważonym rozwoju firmy, tak aby planowane inwestycje nie wpłynęły na bezpieczeństwo ekonomiczne przedsiębiorstwa. Produkty Spółdzielni zawsze słynęły z wysokiej jakości i unikatowych cech smakowych. Dołożę wszelkich starań aby nie tylko utrzymać taki stan rzeczy ale jeszcze wzmocnić ten pozytywny wizerunek” – mówi p. Adam Jamroz.

Nowy Prezes WSP „Społem” podkreśla, że w pracy zawodowej najbardziej ceni ludzi szczerych, kompetentnych i dzielących się wiedzą, ponieważ jego zdaniem „informacja jest kluczem do sukcesu”. Prywatnie interesuje się gotowaniem oraz aktywnym wypoczynkiem - rekreacyjnie jeździ na rowerze. Uwielbia podróżować, odkrywać nowe kultury i zwyczaje, co jego zdaniem bardzo rozwija horyzonty i daje nowe spojrzenie.tagi: Wytwórcza Spółdzielnia Pracy Społem , zarząd , prezes , sieci handlowe , przemysł spożywczy , sprzedaż , handel , personalia ,