Konkursy

Finał Odjazdowej Loterii Sklepów Chorten

Wtorek, 02 lutego 2021
Klient z Białegostoku, który zrobił zakupy w sklepie w Wasilkowie odebrał właśnie kluczyki do samochodu osobowego - nagrody głównej w Odjazdowej Loterii Sklepów Chorten.
Toyotą Yaris prosto z białostockiego salonu odjechał pan Piotr, który zrobił zakupy w sklepie Chorten przy ul. Polnej 1/1 w Wasilkowie i zgłosił swój paragon do akcji konsumenckiej. W uroczystym przekazaniu nagrody laureatowi wzięła udział Elżbieta Ostaszewska, właścicielka szczęśliwego sklepu Jedynka oraz Sylwia Olechno, dyrektor generalna Grupy Chorten.

Akcja w blisko 600 sklepach Grupy Chorten w całej Polsce trwała od 8 października do 30 grudnia minionego roku. Klienci wygrali w niej także 6 nagród w postaci hulajnogi elektrycznej Xiaomi, 6 robotów kuchennych KitchenAid Aristan oraz 6 nagród finansowych po 1000 zł. Aby uczestniczyć w losowaniu nagród, wystarczyło zrobić zakupy za minimum 25 zł zawierające produkt przynajmniej jednej promowanej marki biorącej udział w programie lojalnościowym. W akcji promocyjnej uczestniczyło 20 popularnych marek.

W Odjazdowej Loterii Sklepów Chorten można było wziąć udział dowolną ilość razy, ale klient mógł wygrać tylko jedną nagrodę. Tą najbardziej wartościową zdobył klient, który często robi zakupy w sklepach Chorten.

- Znam te sklepy zwłaszcza z produktów świeżych, lubię robić zakupy w większych placówkach w Białymstoku i Wasilkowie. Braliśmy udział w loterii, bo chcieliśmy z żoną wygrać czerwonego robota kuchennego do nowego mieszkania, a tu taka niespodzianka – mówił pan Piotr, który 2 lutego odebrał kluczyki do auta razem z żoną Klaudią.

Placówka, w której wygrano nagrodę to sklep, który od początku, a więc od grudnia 2009 roku jest w Grupie Chorten. Codzienne zakupy można zrobić tu na blisko 300 m. kw. powierzchni.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że to właśnie w naszym sklepie padła nagroda główna i mamy tak zadowolonego klienta – podkreśla Elżbieta Ostaszewska, właścicielka sklepu.

To już kolejna edycja akcji lojalnościowej organizowanej przez Grupę Chorten z producentami.

- Stawiamy mocno na różne działania skierowane do klientów naszych sklepów partnerskich, m. in. od kilku lat co roku proponujemy im loterię z bardzo atrakcyjnymi nagrodami. Dzięki temu konsumenci chętnie do nas wracają, kojarzą nasze sklepy bardzo pozytywnie, a z perspektywy właścicieli placówek powiększa się ilość paragonów i zwiększa koszyk zakupowy - zaznacza Sylwia Olechno, dyrektor generalny Grupy Chorten.

Grupa Chorten ma obecnie blisko 2050 placówek partnerskich polskich właścicieli w całym kraju.


tagi: Chorten , sieci handlowe , sklepy spożywcze , loteria , konkurs , samochód osobowy , Grupa Chorten , Toyotą Yaris ,