Drogeria

Płyn do prania. Kapsułki do prania 2 in 1 CAPS

Piątek, 22 stycznia 2021
W trosce o Ciebie i środowisko, w którym żyjesz, stworzyliśmy innowacyjną linię wysoce skutecznych i w pełni ekologicznych produktów marki Ludwik.
W nowej linii Ludwik Ekologiczny możemy znaleźć produkty do prania: Ludwik Ekologiczny płyn do prania i Ludwik Ekologiczne kapsułki do prania 2in1 CAPS. Produkty przeznaczone są do prania tkanin białych i kolorowych.

Wysoka skuteczność prania została oparta o unikalną recepturę – NATURAL SOAP SYSTEM. Dzięki niej pranie jest idealnie czyste i pachnące.

Produkty są przyjazne dla środowiska i użytkowników: nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych, ulegają biodegradacji, Nie zawierają mikroplastików. Opakowania w 100% nadają się do recyklingu.

Ludwik Ekologiczny płyn do prania i Ludwik Ekologiczne kapsułki do prania 2in1 CAPS spełniają bardzo wysokie wymagania ekologiczne, jakościowe i zdrowotne, co zostało potwierdzone certyfikatem ekologicznym EU Ecolabel.

Opakowania:
Płyn – 1 L
Kapsułki – 32 szt.

www.ludwikekologiczny.pltagi: Ludwik , płyn do prania , kapsułki do prania 2 in 1 CAPS , produkty ekologiczne , Ludwik Ekologiczny ,