Kategorie produktów

Świąteczne zakupy w Selgros Cash & Carry bezpiecznie

Wtorek, 08 grudnia 2020 HURT & DETAL Nr 12/178. Grudzień 2020
Tegoroczny okres świąteczny będzie inny niż zwykle, ale Selgros Cash & Carry dokłada wszelkich starań, aby klienci jak najmniej to odczuli. Kupujący będą mogli skorzystać z bogatej oferty ryb, w tym karpia oraz szerokiej gamy różnorodnych produktów najwyższej jakości. Ponadto Selgros niezmiennie dba o zdrowie zarówno klientów, jak i pracowników poprzez stosowanie się do obowiązujących wytycznych, stawiając ich komfort oraz bezpieczeństwo na pierwszym miejscu.
Wszystkie hale Selgros Cash & Carry stosują się do aktualnych wytycznych Rady Ministrów i Sanepidu. Warto podkreślić, że rozmiar hal, najszersze przejścia między regałami i największa ilości mkw. na klienta wpływa bezpośrednio na bezpieczeństwo zakupów. Zawsze przed przekazaniem wózka zakupowego klientowi jego uchwyt jest dezynfekowany, a pracownicy noszą maski lub przyłbice, regularnie myją i dezynfekują ręce oraz mają do dyspozycji rękawice jednorazowe. Selgros dba o bezpieczeństwo także w strefie kas, które wyposażone są w szyby ochronne i są dezynfekowane co godzinę. Ponadto w grudniu zostały wydłużone godziny otwarcia hal, dzięki czemu klienci mogą komfortowo robić zakupy już od 5:00 rano do godziny 22:00 w tygodniu i w soboty. W niedziele handlowe hale czynne są w godzinach od 7:00 do 21:00.

Niezależnie od sytuacji, Selgros Cash & Carry niezmiennie zapewnia profesjonalną obsługę oraz dostęp do szerokiej gamy różnorodnych produktów najwyższej jakości. Ze świąteczną ofertą klienci będą mogli zapoznać się standardowo w gazetce, a także na stronie internetowej oraz w aplikacji. Ta ostatnia pozwala wygodnie, w domu przejrzeć aktualne gazetki ze wszystkich działów i zapoznać się z produktami promocyjnymi oraz skorzystać z atrakcyjnych kuponów, które wystarczy aktywować przed zakupami.

Hurtownie Selgros Cash & Carry od początku istnienia słyną z wysokiej jakości warzyw, owoców oraz mięsa. Na szczególną uwagę zasługuje szeroka oferta ryb i owoców morza. Dzięki platformie logistycznej Transgourmet Seafood w porcie Bremehaven, hale Selgros wraz z zespołem zajmującym się dowozem do klientów gastronomicznych, zapewniają zawsze świeże ryby i owoce morza, nawet z najdalszych zakątków świata. W świątecznej ofercie nie zabraknie oczywiście karpia. Selgros przywiązuje dużą wagę do zrównoważonego rozwoju oraz dobrostanu zwierząt. W 2018 roku żywy karp był dostępny tylko w połowie hal w Polsce, natomiast przed ubiegłorocznymi świętami Bożego Narodzenia firma zdecydowała o jego całkowitym wycofaniu ze sprzedaży. W zamian zaoferowano bardzo szeroki wybór świeżych elementów, takich jak: karp patroszony, tusza, dzwonko, filet bez skóry oraz filet ze skórą nacinany – wszystko codziennie dostarczane od polskich hodowców.


tagi: Selgros Cash & Carry , zakupy , handel , sprzedaż , bezpieczeństwo , święta , Boże Narodzenie ,