Kategorie produktów

Tomasz Jakubiak twarzą marki Tarczyński Naturalnie!

Poniedziałek, 23 listopada 2020 HURT & DETAL Nr 11/177. Listopad 2020
Znany z zamiłowania do mięsa szef kuchni Tomasz Jakubiak został nową twarzą marki Tarczyński Naturalnie. Kucharz poprowadzi program „Przepis na Naturalne Poranki”, który emitowany będzie na platformie YouTube.
Do udziału w serii filmów gospodarz zaprosi różnorodnych gości. Wśród nich sportowcy, influencerzy, a także osoby znane ze świata biznesu i telewizji. Specjalnie dla nich prowadzący przygotuje śniadania z wykorzystaniem produktów bez konserwantów z linii Tarczyński Naturalnie. Wspólny posiłek będzie okazją do rozmowy o pracy, pasjach i kulinarnych upodobaniach. Już w pierwszym odcinku gościem programu jest znana blogerka kulinarna i parentingowa Mamagerka. Współpraca marki Tarczyński i Tomasza Jakubiaka nie jest przypadkowa. Kucharz znany jest ze swojego zamiłowania do mięsa oraz gotowania z wykorzystaniem naturalnych, polskich produktów.


tagi: Tomasz Jakubiak , Tarczyński Naturalnie , przepis na Naturalne Poranki , wędliny , gotowanie , produkty mięsne , kapania , promocja , sprzedaż , handel , konsument , rynek spożywczy ,