Kategorie produktów

Ve Eco – z ekologią na „TAK”

Poniedziałek, 19 października 2020 HURT & DETAL Nr 10/176. Październik 2020
Ve Eco to autorski projekt Spółki TiM będący połączeniem działań proekologicznych mających na celu życie w zgodzie z rytmem ziemi, z miłością do wina. Program skrojony na miarę XXI wieku oraz potrzeb obywateli świata podkreśla wagę wszelkich przejawów dbałości o naturę. W ramy projektu wchodzą praktyki mające pozytywny wpływ na środowisko. Działania firmy TiM w ramach programu Ve Eco obejmują współpracę z Fundacją Ekologiczną Arka, organizacją 4Ocean, wykorzystanie materiałów pochodzących z recyklingu przy produkcji artykułów POS, segregację odpadów, budowanie świadomości ekologicznej wśród pracowników i klientów.
Ve Eco to także portal ekologiczny ekotablica.pl. Ekotablica powstała właśnie po to, by zmieniać myślenie na bardziej pozytywne, by inspirować do działania poprzez dawanie dobrego przykładu, by motywować do życia bardziej eko! Firma chce promować jazdę na rowerze (przecież jest nie tylko ekologiczna, ale też zdrowa i daje masę frajdy!), pokazywać innym i sobie, że każdy z nas może zmienić świat.
Odwiedź ekotablica.pl, zainspiruj się i bądź eko!tagi: Ve Eco , ekologia , projekt , TiM , działania proekologiczne , środowisko naturalne , recykling , produkcja , artykuły POS , segregacja odpadów , budowanie świadomości ekologicznej ,